Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruàcióm helyett barnàs,...

A menstruàcióm helyett barnàs, nagyon kevès folyàsom van. Érdemes lenne tesztelni?

Figyelt kérdés
A nem vàrt előtt 1 nappal, reggel csinàltam tesztet, ami negatìv lett. Azon a napon este elkeztem barnàzni, minimàlis mennyisègben. Ez a barnàzàs màr 4-5 napja tart, egy tisztasàgi betèt elèg lenne egy napra (sőt, szerintem félig sem lenne), ha nem cserelnèm gyakrabban. Èrdemes lenne tesztelni mègis? Ha igen, mikor
2020. júl. 31. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Menstruálsz. Nem kell tesztelned. A barna is vér.
2020. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt ilyen. Én teszteltem 5 nap barnázás után. Terhes voltam... sajnos nem maradt meg...kb 2 héttel később kezdtem el vérezni 🙁
2020. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel feltűnően szokatlan a vérzésed egy teszt nem hülyeség, sőt, ha pozitív akkor azonnal doki, hogy kérj progit. Hátha megmarad a baba.


Rendes vérzés mellett ritka, ha baba van, de neked nem rendes a vérzésed csak ezért javaslom én is a tesztelést. Ha keresni kell a csíkot, akkor nincs baba, csak valami hormon megborult kicsit, ez esetben, ha a következő vérzés is ilyen lesz akkor orvos.


Ha pozi, akkro meg azonnal doki. Az a biztos és ne hagyd magad.


Majd írd meg hogy alakult, drukkolok, hogy minden rendben legyen vagy így vagy úgy.

2020. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mizu? 😊
2020. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!