Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes petefészek...

Lehetek terhes petefészek cisztával?

Figyelt kérdés
2 cisztám van bal oldali ováriumban,egy 35 mm -es és egy 20 mm -es. Jobb oldali petevezetéket meg már műtötték méhen kívüli terhességgel,lehetek egyáltalán terhes? Nagyon szeretnék,és az orvos azt mondta nincs teendő a cisztákkal,de ez nem gátol?
2010. aug. 4. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!

Ha a doki ezt mondta, gondolom úgy is van, tehát lehetsz.

Nekem 8 cm-es (!!) cisztám volt, igaz kivették, meg az egyik petevezetékemet is, mégis elsőre terhes lettem.

Ismerősömnek eddig a ciszta miatt nem jött össze, szóval nagyon változó.

2010. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? :) Nyugi, a ciszta előfordul, lehet babád :)
2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem azt mondta hogy lehetek terhes,csak azt hogy nincs teendő vele most.Senki nem volt még hajlandó segíteni,miért nem leszek terhes,5.orvosnál járok akik nem saját orvosok hanem rendelő.Aranyosak kedvesek,csak nem tesznek semmit amivel kaphatnék választ.
2010. aug. 4. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
6 hónappal a petefészek műtét után lettem terhes és többet nem is jött vissza.
2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkozol? A ciszták mellett vannak PCOS tüneteid?
2010. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kb 2 éve próbálkozom,nincs különösebb problémám de most kimaradt a menstruáció azért is voltam orvosnál.Szúr a jobb oldalt,de a ciszta bal oldalt van.Terhes nem vagyok,nem is jött meg 2 hónapja,de azt mondta a doki 6 hét múlva menjek vissza.Szóval semmire nem jutok,de mi van ha 3,5 hónapig sem jön meg,visszatudják hozni normálisra ilyen hosszú kimaradást.Nem volt eddig problémám semmi a menstruációval.Ciszta meg van máshol is bennem,de évek alatt sem szívódott fel,sőt csak nöl.
2010. aug. 4. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el,nézd meg a tüneteket.Ha igazak rád,akkor keress fel egy endokrinológust.


[link]

2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 eve van egy cisztam a bal petefeszkemen, es azota van egy csodalatos 15hos kislanyom aki epp szepen alszik, es 2 hete volt egy veszitesem, ugyhogy nyugodtan lehet, a msodik baba sem a cisztatol ment el.
2010. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végig olvastam,csak kevés jellemző rám.Igaz van 2 nagyobb ciszta,de se elhízás se hajhullás,férfias jellemzők nincsenek.Egy-két szőrszál szokott nőni áll alatt ,de nem több.
2010. aug. 4. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy ezt erőltetem,de segíteni szeretnék.Lehet,hogy érdemes lenne vérvételt kérni az inzulinszint miatt.Mint írták is,nem csak elhízott nőket érint.A diéta pedig csodákra képes,figyelve az inzulint,nekem így lett babám.(nem voltam túlsúlyos)
2010. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!