Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Visszatérő petefészek cisztáva...

Visszatérő petefészek cisztával mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2011. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Kideríteni, hogy mi okozza. Ha még nem voltál terheléses cukor és inzulin vérvételen, akkor itt az ideje, esetleg egy TSH-t is lehetne nézetni. Általában ezekkel van baj azoknál, akik cisztásodnak.

Endokrinológus foglalkozik ezekkel. NEM a nődoki, és NEM a háziorvos! Ez fontos, mert ha kérnek is ilyen vizsgálatot, nem tudják kiértékelni, csak az endodoki.

Drukkolok, hogy megtaláld a bajt, és rendbejöjj!

2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.nekem a nődokim endokrinológus is egyben.már 2x küldött el vérvételre,3 féle hormont néztek (természetesen abban a hónapban mikor nem volt,mert ha lett volna,fals eredményt ad,mert ezek a ciszták hormont termelnek).mindegyik érték tökéletes volt...és mégis 6 hónapból 4 hónapban tuti van.nekem azt mondta a doki,ho huzamosabb ideig van,műtét a vége,mert igy nem lehet teherbeesni.
2011. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én 4 alaphormonom is rendben volt, mégis gond van az inzulinommal, és a pajzsmirigyemmel. Az összes többi tökéletes volt! Ha ezeket nem nézik direktben, akkor sosem derült volna ki, mi a problémám. szerintem ti se hagyjátok annyiban!

2011. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!