Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes? (tobbi lent)

Lehetek e terhes? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
22 eves vagyok es julius 24.-en vesztettem el a szuzessegem, ovszerben csinaltuk. Viszont masnap ovszer nelkul kiprobaltuk az analis szexet, itt meg lehetett az eselye, hogy kerult elovaladek a huvelyembe. A menstruaciom 27. -en megjott, viszont elso ket nap nagyon keves verzes, utana rendes mennyisegben beindult a szokasos hasfajas kisereteben. Azota minden nap haspuffadasom van ami nem akar elmulni, eloszor azt hittem csak a menstruacio miatt, de nem. Tudom nagyon kicsi az eselye, hogy terhes legyek de akkor miert van ez a tobb mint egy hete tarto puffadas? Lehet, hogy az anal kozben serulhetett valami? Nagyon felek.

2020. aug. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztosan nem vagy terhes!
2020. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menstruációg megvolt, nem vagy terhes, nyugi.


Csak gondold át, hogy az anál a végbél véget bánthatja, de az nem okozna (más igencsak fájdalmas tünet nélkül) puffadást.


Puffadást inkább a most váltakozó frontoktól a z etkezesen át a menstruációig bármi okozhatja.

2020. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anállal kezdeni a nemi életet? Gratulálok a pasidnak. Nem vagy terhes amúgy.
2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, rommá dugták a s.gged 22 évesen!
2020. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!