Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetedik héten járó kismama...

30 hetedik héten járó kismama vagyok. A kisfiam 0-24-ben ugrál mozog folyamatosan, vagy csuklik. Pár napja már nagyon fajdalmas lent a méhszàjamnál, lüktet, nyom. Idegbecsípődés is keletkezett, ami nem múlik. Más is küszködik ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat várok, illetve ha valamivel lehet ezeket a kellemetlen, fájdalmas dolgokat csökkenteni. Egyáltalán nem jó érzés. Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 19. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha fáj neked. Én is 30 hetes vagyok, a kisfiam sokat mozog, de nem fájdalmas, és vannak nyugodt periódusai. Az idegbecsípődésre a kismamajógát, óvatos nyújtást javasolták esetleg? Mindenképpen kikérném orvos véleményét, ne kelljen már szenvedned.

Sok mozgás: nem eszel sok édeset, cukrosat, gyümölcsöt véletlenül? Az én fiam attól beindul mindig.

2020. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem fájt, de már nagyon kellemetlenné vált mostanában. Valtozatosan eszek, nem attól szokott mozogni, hogy eszek e vagy sem. Inkább állandóan. Nem tudom mikor aludhat. A becsípődést inkább a medencém és a combcsontom talalkozasanal érzem. Köszönöm a választ azert.
2020. júl. 19. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok. Az én lányom kevésbé aktív, de ha igen, néha olyat taszít a méhszájamon, hogy csillagokat látok, és feszíteni is szokta a medencémet fél-egy napokra. Nem tudom, mitől függ, de olyan, mintha a vállai nyomnának? Aztán hirtelen elmúlik.
2020. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már a második trimeszter óta nagyon fájdalmas, mikor a méhszájamnál nyomakszik, forog. Most meg már főleg, néha nagyon belenyilall.

38+1 hkm

2020. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!