Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy kérdésem 37. hetes...

Miculi111 kérdése:

Lenne egy kérdésem 37. hetes terhes vagyok (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok 37.hetes terhes vagyok van egy bölcsesség fogam ami le van törve és nagyon fáj eszméletlenül viszont tegnap voltam ügyeleten nehezen de be tömték ideiglenes töméssel.

És hétfőre el küldtek száj sebészetre.

Ahol állítólag ki vésik de olvastam olyat hogy terhesség alatt nem vésnek hanem vágnak és ki veszik valahogy.

Ki mit tud erről?

Valaki aki át esett ilyenen vagy ismerőse mit mesélt erről illetve mit élt át mennyi idő a gyógyulás gyógyszer nélkül? Stb..

Előre is köszönöm válaszotokat!!!



2019. nov. 3. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, én is pár héttel szülés előtt mentem sos, mert baromira fájt a fogam. Azt hittem, hogy csak be kell tömni, viszont kiderült, hogy már csak kihúzni lehet. Átküldtek a szájsebre, ott kaptam egy érzéstelenítő szurit és simán kihúzták, egyáltalán nem fájt!!! Hamar megvolt!!! Ennyi idős terhesen már nem árt egy érzéstelenítő és tényleg semmit nem éreztem!
2019. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást :) remélem húzni még tudják ha nem vésik mert attól parázok!
2019. nov. 4. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!