Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek után lehetek terhes?...

Ezek után lehetek terhes? Vagy felesleges ilyen estben tesztelni?

Figyelt kérdés

Előző hónapban 28 napos volt a ciklusom. A 16.napon volt pém. Majd a 28.napon megjött, de még akkor is fent volt a hőm. 37.1 volt.

A mostani ciklusom olyan fura...

13. napon volt peteérésem. Együtt is voltunk a párommal védekezés nélkül. Utána szépen felment a hőm 36.9re és napokig ott is maradt.

Az 5. Dpotól olyan fura érzésem van. Állandóan szúrt a hasam egész a 11dpoig és mindjárt megjön érzésem van. 10 dpon mintha ki akart volna szakadni a méhem. A hőm folyamatosan csökken.

10.dpo nagyon erős görcs, hasszúrka. 36.7

11dpon jobban lettem. 36.6

12 dpo: nagyon sűrű sárgás/fehéres volt a nyákom 2x. És kicsit barnás volt. De elmúlt..

13.dpo azaz a mai nap. Arra keltem, hogy szetesik a fejem és, hogy megjott biztosan. (akkor érzem a fejfájást, hasfajast, meg akkor van hasmenésem.) de semmi. Talán a folyásom kicsit barnás a WC papíron ha jobban megnezem, de nem nagyon inkább fehéres..36.4 és a 27. Napon vagyok.

Általában nekem egyből megjön. Nincs előtte sosem ilyen szenvedés. Gondolom nem vagyok terhes de ha sokáig nem jön meg ti csinalnatok tesztet? A 11.dpon negatív lett, azóta nem is csináltam.


2020. aug. 7. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem is barnás inkább bézs színű. De annyira halványan,hogy ha a WC papír nem feher színű lenne nem is látszana.
2020. aug. 7. 13:13
 2/4 A kérdező kommentje:
És már el is múlt. Újból feherfolyasom van. Pedig megvoltam róla győződve, hogy ma megjön.
2020. aug. 7. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassaban csökken most a progeszteron szinted, azért megy le fokozatosan a hőd. Nem jelez problémát, ez most egy ilyen ciklus, meg fog jönni.
2020. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem jön meg érdemes tesztelni. Bár nem értem, hogy ez miért kérdés.
2020. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!