Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt árthat ?

Clostilbegyt árthat ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 8honapja probálkozunk de sikertelenül...a dokim fel írta a clostilbegyt-et... 5.naptól el kezdem szedni reggel1 es este 1 tabit... tegnap szedtem be az utolsót...és ma egésznap nagyon faj jobb oldali petefészkem...ahogy meg mozdulok már fáj olyan nyomó érzést érzek,ahogy pisilek akkor is fáj a petefészkem és nyilal a méhemig :( mi történik ? :( valakinek tapasztalat? Gondolom peteerés biztos nem mert csak tegnap szedtem be az utolsót



2020. aug. 8. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
De, valószínűleg peteérésed van.
2020. aug. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg így az elején nem okozhat gondot. Ugye ovu napja körül uh-val rád kellene néznie, mert túlstimulálhat.

Sztem is peteérés lesz, lehet eddig fel sem tűnt, de egy héttel ovu előttől már fájhat...nekem is szokott, csak hogy sose legyen jó xD

Minden jót!

2020. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 napig 1 tabletta altalaban nem szokott gondot okozni, szerintem is a peteerest erzed.
2020. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Peteèrès lesz az, simán elkezdődhet màr.
2020. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Uh-ra mikorra kell visszamenned, hanyadik ciklusnapon?
2020. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek :)
2020. aug. 8. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen tutira tüszőérést érzed, nekem is volt Closty kúrám több is.
2020. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!