Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártál már így? Megjött végül...

Jártál már így? Megjött végül rendesen?

Figyelt kérdés

Közel 2 hete (27-én) "megjött", de nem normálisan. Kb. 3 napig tartott és borzaszto keves, barnas valami volt az egesz. Nekem eddig mindig bő volt a mentsruációm.

A napokban kezdtem el érezni, hogy szurkal a hasam alja. Nem nagyon, de azért észrevehetően. Tegnap délelőtt csináltam egy x-epil tesztet, az negatív lett.


2020. aug. 8. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt de pozi lett a tesztem de méhenkívüli volt. Ha negatív a teszt akkor nem vagy terhes, attól hogy kevés volt.
2020. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan így vagyok 2 hónapja :( sajnos nem vagyok terhes :(
2020. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Világ életemben ilyen össze-vissza volt a ciklusom.
2020. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én pont most vagyok így.. Nem tudom mi van. Tesztelni meg nem teszteltem, de ha hétfőig nem jön meg rendesen akkor reggel ellovok egyet és bár nem akartam rögtön orvoshoz menni de mindenképp felkeresem akkor, hogy most mi is van?!
2020. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es válaszoló vagyok. Nem értem miért kellett lepontozni. Ez az igazság. A doki azt mondta nincs semmi gond.
2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!