Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy a pasi ha...

Hogy lehet az, hogy a pasi ha megszakítással védekezik a kapcsolataiban, és mégsem csúszott be a gyerek soha senkinél?

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg nője volt. És senki nem esett teherbe a megszakitasos szexxel. Arra gondoltam nem lehet gyereke a pasinak, vagy ti mit gondoltok erről...
2020. aug. 10. 11:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%
A nők egyrésze védekezhetett is, vagy a pasi nagyon odafigyel erre.Tudod,hogy rengeteg nője volt, és biztos,hogy mindig csak így védekezett?
2020. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
25%
Nemzokeptelen
2020. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valakinek nincs róla tudomása,mert nem verik nála az ajtót a gyt-ért, még lehet gyereke.Ezt sosem tudhatod biztosra.
2020. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
45%
Mi is így védekezünk pasimmal több éve. Ő nagyon odafigyel.
2020. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%
A volt férjemmel így védekeztünk sokszor az évek alatt, ha épp nem volt kedvünk óvszerezni, de soha nem csúszott be baba. Amikor akartuk elsőre összejött, tehát nem nemzőképtelen.
2020. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%

Az jutott eszembe, hogy sosem húzott gumit, rengeteg nője volt, milyen nemi betegségek mehettek ott...

Mi mindig óvszerrel védekeztünk, egyetlen egyszer volt az a vigyázok módszer, tényleg vigyázott, de....mondjuk nem bánom, gyönyörű gyerekem lett.

2020. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
49%
Az ötös válaszomban egy tényt írtam le, ami a kérdés szempontjából releváns. Miért is kellett lepontozni? Nem állítottam, hogy ez mindenkinél biztonságos, de ha egy férfi odafigyel és ügyes, akkor az tud lenni. Ettől még nemzőképes.
2020. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%

Nem, ez semmiképpen nem tud biztonságos lenni, nincs olyan, hogy odafigyel és ügyes. Előváladék, olvass már utána!

Itt vagy te esnél amúgy is nehezen teherbe, vagy a pasinak van a spermájával gondja.

2020. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
59%
Írtam, hogy elsőre összejött a baba. Elsőre. Tanulj meg olvasni.
2020. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%

Nem is az volt a kérdés, hogy biztonságos-e. Nem értem miért kell lepontozni, aki így csinálja.

(Mindenki tudja, hogy ez nem igazi védekezés, gondolom tisztában van a hibaszázalékkal és a következményekkel, ha mégis baba lesz.)

Az exemmel mi is így voltunk együtt, nem lett baba belőle. (Neki már van egy lánya)

A férjemmel is ugyanígy, 2 évig, majd amikor babát szerettünk volna, 1. hónapban összejött.

Mi eleinte óvszerrel védekeztünk, majd áttértünk erre, tehát aki azt írta, hogy mennyi nővel volt előtte, az gondolja, hogy a párjának ő az első?

2020. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!