Ti mennyi ido utan dolgoztatok fel a terhesseg megszakitast?

Figyelt kérdés
Hetfon missed ab mutet var ram....elhalt a terhessegem...😭Mennyi ido utan probalkoztatok ujra es mikor sikerult a babo? En 2 honapot szeretnek csak varni,kivancsi leszek a doki mit fog javasolni. Nagyon el vok keseredve lanyok😭😭😭nem tudom ezt h fogom feldolgozni. Akar hanyszor persze fellepek a facebookra,tuti valakinek gyereke szuletett,vagy megoszt kepet a gyerekerol...a szivem szorul ossze,azon gondolkodom letorlom magam komolyan...😭Annyira faj,az en babom meg nem el a pocakomban es elveszikđŸ˜­đŸ˜­đŸ˜­đŸ˜­đŸ’”đŸ’”đŸ’”đŸ’”đŸ–€đŸ–€đŸ–€đŸ–€

2019. szept. 19. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Gondolj arra, hogy a termĂ©szet szelektĂĄl, Ă©s bizonyĂĄra megvan az oka miĂ©rt halt el. MĂ©g kell gyĂĄszolni, majd tovĂĄbb lĂ©pni a sajĂĄt Ă©s jövendƑ gyermeked miatt.
2019. szept. 19. 15:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/15 anonim ***** vĂĄlasza:
90%

IgazĂĄbĂłl a mai napig gondolok rĂĄ :) szörnyĂŒ, nehĂ©z, de nem vagy egyedĂŒl ezzel, sok nƑ Ă©li ĂĄt.

MindkĂ©t terhessĂ©gem missed ab ijesztgetĂ©ssel indult. A 7 hĂ©ten mentem dokihoz, "tĂșl kicsi, nincs szĂ­vverĂ©s stb". Az elsƑ terhessĂ©gnĂ©l vĂĄrtunk a 9. hĂ©tig, de feleslegesen, sajnos tĂ©nyleg elhalt, viszont a mĂĄsodiknĂĄl 7+5 naposan mĂ©g nem volt szivhang, Ă©s nagyon pici volt. IsmĂ©t elƑírtak kaparĂĄsra, de nem bĂ­rtam belenyugodni, tĂ©nyleg kĂ©tsĂ©gbe voltam esve, hogy mĂĄr megint... 8+3ra volt kiĂ­rva a mƱtĂ©t Ă©s nagyon nagy szerencsĂ©m volt hogy elmentem egy mĂĄsik orvoshoz is, ugyanis mint kiderĂŒlt, a terhessĂ©gem 2 hĂ©ttel fiatalabb volt (tehĂĄt nem közĂ©pidƑben volt a pĂ©, hanem mensi elƑtt 1-2 nappal)


Ami azt jelenti 5 hetes voltam, amikor kiírtak a mƱtétre, abban a korban meg jó hogy nincs szivhang.. majdnem kikapartåk az egészséges gyerekem...

MĂĄr megszĂŒletett azĂłta, 10 hĂłnapos :)


Szóval, egyrészt azt tanåcsolom, minimum måsfél hetet vårj a mƱtéttel


MĂĄsik, ami tudom sovĂĄny vigasz, de inkĂĄbb most kaparĂĄssal, mint kĂ©sƑbb egy halott babĂĄt kelljen megszĂŒlnöd. Amelyik babĂĄk ilyen korai terhessĂ©gnĂ©l nem fejlƑdnek tovĂĄbb, valĂłszĂ­nƱleg betegek, szĂłval okkal ĂĄllnak meg a növekedĂ©sben. Helyette a jövƑben lesz egy csodaszĂ©p egĂ©szsĂ©ges kisbabĂĄd. Ezt elfelejteni nem fogod, a fĂĄjdalmad idƑvel enyhĂŒl majd, Ă©s a jövƑbeni babĂĄd kĂĄrpĂłtolni fog, meglĂĄtod!

2019. szept. 19. 15:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Kedves utolso,ha nem gond irtam uzenetet.
2019. szept. 19. 15:30
 4/15 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
Nekem 3 is volt.Az elsƑ 2016 ban,befejezƑ mƱtĂ©t is kellett.EzutĂĄn csak 2 Ă©v mulva jott össze,az sem maradt meg,utĂĄnna hamar teherbe estem,de idĂ©n januĂĄrba szintĂ©nt vetĂ©lĂ©s lett a vĂ©ge.Az elsƑt nagyon nehezen sikerĂŒlt feldolgozni,a januĂĄrit viszonylag könnyebb volt,mert tudtam,hogy lesz babĂĄnk,Ă©reztem.Jelenleg 22 hetes vagyok. :))
2019. szept. 19. 15:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Kedves utolso! Orulok a babodnak. En remelem nem elem at ezt tobbszor...es remelem hamar sikerul ujra. Annyira vagyom erre es probalok pozitiv lenni,es nem ragolcsolni majdâ€đŸ™
2019. szept. 19. 15:37
 6/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

HĂĄt ƑszintĂ©n...most a kisĂĄgyban pihen a 4hĂłnaposom, a missed ab-om 2 Ă©ve törtĂ©nt, de mĂ©g mindig sĂ­rok ha eszembe jut. Azt hittem a baba feledteti, de sajnos nem.

Viszont kitartĂĄs! A facebookon a babĂĄsakrĂłl Ă©n mindig leiratkoztam, hogy ne fĂĄjdĂ­tsĂĄk tovĂĄbb a szĂ­vemet. Most hogy a mĂĄsodik terhessĂ©gbƑl itt a babĂĄm visszatettem a lĂĄthatĂłsĂĄgot (bĂĄr valakinĂ©l mĂ©g Ă­gy is zavar, nem tudom megmagyarĂĄzni miĂ©rt)

2019. szept. 19. 15:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ugy erzem kicsit en is meghaltam vele egyutt....nagyon nehez...😭😭
2019. szept. 19. 16:07
 8/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
4-es vagyok.Köszönöm szĂ©pen!Hidd el enyhƱlni fog a fĂĄjdalom.Most ez termĂ©szetes amit Ă©rzel,van egy folyamata.De tuti lesz babĂĄd.A jövƑbe nĂ©zd Ă©s ne hagyd hogy a lekiek miatt ne jöjjön össze,mint nekem annakidejĂ©n.EgyĂ©bkĂ©nt hĂĄny Ă©ves vagy?
2019. szept. 19. 16:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

SajnĂĄlom kĂ©rdezƑ :/ De hidd el, a következƑ baba ellensĂșlyozza a fĂĄjdalmat, Ă©s a rosszra mindig jĂł jön, ezt ne feledd :)

Érdemben nem tudok hozzĂĄszĂłlni, sosem vesztettem el mĂ©g magzatot, csak azĂ©rt Ă­rok, hogy bĂĄtorĂ­tsalak, idƑvel biztosan el fog homĂĄlyosulni a fĂĄjdalom. Az Ă©let mindig prĂłbĂĄra tesz minket, hogy aztĂĄn erƑsebbek legyĂŒnk.

2019. szept. 19. 17:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Koszonom lanyok,jolesnek a szavak. 32 eves vagyok.
2019. szept. 19. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!