Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdhetem el érezni...

Mikor kezdhetem el érezni hogy terhes vagyok és miket erezhetek?

Figyelt kérdés

#tünet #Miklehetnek
2020. aug. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6. Héttől vannak igazán tünetek. Hányinger, hányás, szédülés, szagérzékenység.
2020. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked a jóisten se tudná megmondani.

Az ovulációs, a pms és a terhességi tünetek totálisan egyformák. Ezeket gyakorlatilag a mensi utáni héttől bármikor érezheted. Egyszerre mind vagy csak egy két tünet kicsit vagy nagyon. Van aki már korán érez furcsaságot, van aki meg csak később. Sőt van akinek nincs is terhességi tünete. Alapvetően mikor már hcg van a szervezetben lehet terhességi tünet, de ez sincs mindenkinek korán. Ez kb 1-2 nappal mensi előtt, de lehetetlen megkülönböztetni az alapvető pms tünetektől.


Légy türelmes, nem várt napján reggel meg már lehet egy tesztet csinálni. Aki babát akar az minden féle tünetet tud produkálni. Én 7 év alatt a hányáson kívül mindet észrevettem magamon. Amikor terhes lettem az viszont számomra egyértelmű volt. Az a baj, hogy mivel eddig nem figyelted alaposan a teszted még azt se tudod megmondani, hogy ilyen volt e már mensi előtt vagy sem, szóval hiába mondom, hogy gyanús lehet olyan tünet amit előtte SOHA nem tapasztaltál... ez annak ok, aki évekig figyeli a jeleket. Na az már tudja, hogy igen ilyen soha nem volt.



Mellesleg csak úgy itt hagyom... --> Komolyan olyan rohadt nehéz kibírni azt a pár napot? Miért jobb tudni 3-5 nappal hamarabb? Igen én is teszteltem hamarabb, de nem kérdezgettem és tudtam a mensiig bármi lehet. Ez csak pár nap, de utána még 8 hónapot legalább terhes az ember... ezek rohadt tesztek kikészítik a nőket XD Régen elég volt, hogy juhú nem jött meg.. most meg még nem is késik, de már pörög mindenki. Bocsi, csak baromi fura és még csak nem is vagyok vén a 30 éves korommal, de brutális, hogy mennyire türelmetlen lett mindenki.

2020. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mai napig nincs semmi tünetem!

19hetes elmúltam! :)

Annyi csak, hogy kb 16 hetesen éreztem már a babám mozgását, de semmi egyéb nincs. Se hányinger, se émelygés se semmi.

Mindenkinek mást dob a gép!

2020. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a faradtsagon kivul semmi jele nem volt. De mindenkinel mas
2020. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!