Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetem már a terhesség jeleit?

Érezhetem már a terhesség jeleit?

Figyelt kérdés
Dec.24 volt a mensim első napja , dec.31.én voltunk együtt a párommal! most Január 9.-e van tegnap óta fáj a mellem és néha szédülök! 2 napja átlátszó szagtalan nyálkás folyásom is van,általában 31 napra betegszem meg ....még tuti hogy nem a következő mensim! ....lehetséges hogy baba ? szeretnénk hogy az legyen !! :)

2019. jan. 9. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kizárt!!!
2019. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

ovut érzed.Ma legyetek együtt.

2019. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is inkább a peteérést érzed.
2019. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. jan. 9. 10:14
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha dec. 24.-én kezdtél menstruálni akkor kb most lehet az ovulációd (tehát a 31.-i aktusból majdnem 100% hogy nem estél teherbe) a nyák is ezt mutatja, így ha babát terveztek pont most lenne érdemes együtt lenni. (Terhestüneteket pedig 2 héttel az aktus után nem lehet érezni, ezt a jövőre nézve mondom, majd ha már elmarad a menstruáció akkor kezdheted el figyelni a jeleket magadon).
2019. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Én menstruálni szoktam, nem betegeskedni, de mindegy.

Úgy őszintén, mennyire vagy felkészülve a terhességedre?

2019. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves "nem betegeskedni " szokó válaszoló!! ez az oldal azért van hogy kérdezzek,és esetleg válaszoljanak! nem arra hogy köteged!! nem írtam olyan nagy hülyeséget....olvasgattam itt egy csomó mást is és gondoltam megkérdezem! nos... a kérdésedre a válaszom eléggé fel vagyunk készülve a terhességre ....!!!
2019. jan. 9. 10:28
 8/20 A kérdező kommentje:
a mesim az dec. 24.volt !! nem 9 napja !! 16 napja !
2019. jan. 9. 10:34
 9/20 A kérdező kommentje:
de mind1 is majd lesz ahogy lesz!! Köszönöm a válaszokat ! szép napot mindenkinek!
2019. jan. 9. 10:36
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Látod a javítást?

Egy szó mint száz, együttlét után 9 nappal biztos nem azért vagy rosszul mert terhes lettél 9 nappal ezelőtt.

Ahogy írják, lehet hogy ovu, de akkor sem szoktak szédülni. Szerintem bebeszéled, úgy rá vagy pörögve, hogy terhes vagy 9 napja.

2019. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!