Ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Tervezett baba, de sajnos nagyon rosszkor jön. El is engedtük ezt a hónapot és épp szüneteltetni akartuk a baba projektet. A tesztet csak poénból csináltam, nem első vizelet, két nap múlva kéne megjönnie.


2020. aug. 12. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez eléggé pozitívnak látszik
2020. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pozitív!

Én ilyet szeretnék holnap reggel látni! 😁

Miért jön rosszkor?

2020. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pár napja tudtam meg, hogy a pajzsmirigyemmel gondok vannak. Nagyon magas a TSH-m, és nekem volt már egy vetélésem. Rettegek, hogy megint nem marad meg a baba.
2020. aug. 12. 11:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt ugyanígy 2 nappal előtte teszteltem. Pár nappal később erősebb lett, és vérvétel is igazolta a terhességet.
2020. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

1 csík-negatív

2 csík-pozitív

Nem annyira nehéz:)

2020. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb menj orvoshoz, tudjon adni gyógyszert!

Nyugi, nem lesz baj!

2020. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigyed miatt minél előbb menj dokihoz, ne legyen vetélés a vége.
2020. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha most kezded a gyógyszert, akkor jó esély van rá, hogy megmarad a pici, de mindenképp intézd el ezen a héten. Kezdd el a gyógyszert és nem lesz gond :)
2020. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A héten már biztos nem tudom elintézni. Heti 1-2 nap van endokrinológia, és hónapok múlva adnak időpontot. Ráadásul terhesség címszóval sem tudok sürgősségi időpontot kérni, mert addig már nőgyógyászhoz sem kapok időpontot. És valószínűleg nem is látna még semmit. Pedig onnan is szükségem lesz gyógyszerre.
2020. aug. 12. 12:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális házidokid van a magas TSH eredményeddel nyogodtan kérheted tőle is a gyógyszert... nekem is ő írta fel. Nem kell hozzá endokrinológus. Minimális szinten el kell kezdeni és utána majd a nőgyógyászod segít. Ha nem szeretnéd elveszíteni a pici csodátokat, akkor kell az a gyógyszer mert az első 16 hétben nem tud magának hormont termelni. Mi az ikreinket ezért veszítettük el... mire meglett a TSH eredmény már túlvoltam a missed ab-on, bár lehet egy babával lett volna esély.


Na de hogy ne csak vészmadárkodjak, egy ismerősöm 3 gyereket szült 10 feletti TSH-val, semmivel nem tudták neki letornázni, se terhesség előtt se közben ..


Bízni kell a jóban, csak sajnos én nagyon negatív vagyok ezzel kapcsolatban, miután 5 év várakozás után a TSH miatt vesztettük a babákat.


A lehető legjobbakat kívánom nektek!

2020. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!