Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy amikor nem...

Mitől van az, hogy amikor nem fogan meg a baba akkor mindig hamarabb megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja próbalkozunk, és az elmúlt hónapokban 5-6 nappal előbb menstruálok. Még nem termékenyült meg, sajnos.

2020. aug. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Akármikor menstruálsz akkor se fogan meg baba
2020. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért jön meg hamarabb, mert benned van, hogy terhes akarsz lenni. Mellesleg így hamarabb is van ovu. Sokaknak megváltozik a ciklusuk mikor babát terveznek. Ha már három hónapja hamarabb jön a mensid, akkor nem hamarabb jön, hanem már ez a normális hossza.
2020. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor megfogan a baba, akkor időben megjön a menstruációd, vagy mi?
2020. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elégé hülyén tettem fel a kèrdést. Nyilvan ha megfoganna nem jönne meg. Illetve ez előtt mikor még védekeztünk mindig 28 napra jött meg. Most meg 23-24, és azt gondoltam van összefüggés.
2020. aug. 12. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A 23-24 nap rövid.. Lehet nem ártana orvoshoz menni ha így jön meg legközelebb is.
2020. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ebből hány nap a luteálisod? Ha túl rövid, esély sincs teherbe esni.
2020. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy rövid a ciklusod. Nekem az első gyerek 24 napos ciklus mellett fogant a 4. hónapban. Az ovum általában 11. napon volt. A 2. babának 27 napos ciklusokkal indultam neki. Folyamatosan rövidebb ciklus AIM lettek és szintén 24 naposra állt be 8 hónap alatt, majd meg is fogant a baba.
2020. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!