Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ennyi vetélés,és...

Miért van ennyi vetélés,és miért ilyen nehéz teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mi is próbálkozunk már lassan 8.honapja,más évekig meg még kitudja mi is meddig fogunk.Szerintetek mi lehet az oka ennek a sok vetélésnek,meddőségnek?
2020. aug. 14. 07:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Soros és a migránsok által hazánkba hurcolt 5G okozza


😆

2020. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
A legfőbb ok a hormonális gond, ami nyilván az életvitelnek és az étkezési szokásoknak köszönhető, na de a stresszt se hagyhatjuk figyelmen kívül mert az is tényező. Manapság sajnos minden második nő küzd valamilyen hormon gonddal. Hogy ennek a sok hormonális dolognak mi az igazi eredete, azt sajnos nem tudom. Nekünk is 7 év volt és pajzsmirigyem krepált be valamikor 19 évesen, csak akkor még nem tudtuk.. Én megfogadtam, ha lesz egy lányom tuti, hogy 18 évesen kivizsgáltatom, függetlenül attól, hogy esetleg csak 15 év múlva szeretne majd anya lenni, mert ugye ez nem csak babához kell, hanem az egészséghez is.
2020. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Az 5G az nem sugárzás .... mi az isten baja lenne az embereknek tőle? Kb mint a rádiótól -.-
2020. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
#3 nem tudom csak nagyon fel vsn kapva mint aktuális mumus
2020. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több nem jön össze dolog mint régen. Csak az emberek védekeznek. Ha minden szexből gyerek lenne régen sem csak 5-10 gyerek lett volna egy családban
2020. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

A sok mesterséges szar miatt amit belénk töm az élelmiszeripar.

Meg a felgyorsult világunk okozta stresszes életmód miatt.

2020. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Az emberfaj túlnépesedett. A természet teszi a dolgát.
2020. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

#7 jajj hagyjuk már. Érdekes a segélyre 10et potyogtatóknál, meg a 3.világban nem teszi a dolgát?

Inkább azért mert a fejlett társadalmakban kitolódott a szülés, ami ezzel is jár. Plusz rohanás, stressz.

Hány romát láttal már akinek ilyen gondjai lennének? Valószínű ha van is kevés, mert ahogy a természet diktálja ők már szaporodnak ahogy ivarérettek lesznek.

2020. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Általánosságban azért több a gond, mert sokan későn kezdik. Oké, sokaknak sikerül 35-40 évesen is, de 25 évesen még többnek sikerült volna.


Illetve az is ott van, hogy a neten főleg az ír akinek gondja van és megoldást keres. Ritkább az olyan írás, hogy valakiknek sikerül mert az természetes.

Nálunk például szinte azonnal jött mind a 3 gyermek. Pedig jó lett volna pár hónapot próbálkozni ;)

2020. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Règen is volt, csak nem beszèltek ròla. A meddősèget ès a vetèlèst kettè vàlasztanàm. A terhessègek 25%-a vetèlès, vagy kèmiai. Nekem is volt vetèlesem (ès a környezetembeb is nagyon sokaknak) pedig mind a kèt gyermekem első hònapban sikerült.
2020. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!