Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, hogy lelkileg...

Mit csináljak, hogy lelkileg is egészséges legyek?

Figyelt kérdés
Juniusban volt missed-ab. Most újra tervezzük a babát! Fontos a lelki állapot,csak néha mélyponton vagyok! Hogy fogjam fel pozítívan a dolgokat? Tapasztalatokra lennék kiváncsi!
2008. nov. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemakarlak elkeseríteni,de ez az én véleményem:Szerintem soha nem lessz jobb csak ha sikerül és ha már ottlesz a kezedben
2008. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatokkal nem sokra mész, mert ezt mindenki másképp dolgozza fel.

Először is el kell fogadnod, bele kell törődnöd és tovább kell lépned.

Nekem egy kicsit könnyebb volt mert már volt egy gyermekem mikor velem is megtörtént. Azóta már mégegy babám született.

Sok sikert!

2008. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, nem tapasztalat, de próbáld meg úgy felfogni, hogy az a baba nem volt egészséges, és a "természet" pedig tette a dolgát... DE ti ketten a pároddal KÉPESEK VAGYTOK RÁ!

Klappoltok együtt! És ez a lényeg. A többi, bár minden gyermekből csak egy van persze, de ezrekkel megesik. Gondolj csak arra, hogy milyen bonyolultan vagyunk összerakva, sok-sok milliárd sejt, kromoszómák, - csak ha ez a nagy egész 100%-os, akkor van esélye a babának.

Ti egészséges pár vagytok, nézzetek csak előre!

Sok sikert!

2008. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy, hogy probalj ne gorcsolni rajta, ne gondolkozz sokat. Mert semmire nincs recept az eletben. Probald terelni a gondolatatidat, tanulj, dolgozz, jarj tarsasagba, sportolj, foglald el magadat. Igy ha jelentkezik a baba, akkor boldog leszel, ha viszont nem, akkor ugysem tudsz semmit tenni, csak szomorkodsz!
2008. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!