Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy vetelesem. Most magamtól elkezdtem szedni sok C vitamint,Folsavat. 6 napja kesik van két tesztem ami szerintem halvány pozitív! Szerintetek lehet ebből baba? Nem fog megismétlődni az előző? Dokihoz nem merek menni mert koran van! Ez a mai a felső !! [link] Ez a tegnapi az alsó. [link]
2020. aug. 18. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen pozitív.

Megismétlődhet, igen, de kicsi rá az esély. Nekem a vetélés után a következő baba megmaradt. Ne gondolj most erre, csak pozitívan!🌷

2020. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát remélem!!! Te mikor mentel dokihoz vele ? Vagy volt progeszteron hiányos? Eddig nekem nem volt vervetelem,az előző vetélés spontán volt,de van itthon profin. Kezdjem el szedni szerinted? Vagy keressek sokit?
2020. aug. 18. 08:58
 3/23 A kérdező kommentje:
Dokit *
2020. aug. 18. 08:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudjuk, hogy megismétlődik-e, de bízz benne, hogy nem fog. Ha progeszteronra van szükséged én a helyedben már most mennék orvoshoz és ne hagyd, hogy lerázzon. Gratulálok és problémamentes terhességet kívánok!
2020. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Spontán vetélés volt nekem is. A következő terhességnélm5 hetesen voltam dokinál, aki adott rögtön progeszteront. Egy hétre rá pedig volt szívhang.
2020. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszonom! Írtak fel progesteron exeltist,lehet elkezdem így szedni,ha nem lesz belole bajom. De felek ettől is,lehet felhivom azért a dokim.
2020. aug. 18. 09:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Javaslom, hogy a progeszteront hüvelybe használd. Sokkal jobban felszívódik és nem mellesleg úgy mellékhatása sincs. Én 18 hét óta használom. Jelenleg 28 hetes vagyok. Fontos, hogy felhelyezés után kb 1 órát maradj fekve.
2020. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A gyogyszert tegyem hüvelybe?
2020. aug. 18. 09:39
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen oda. Én is ugyanezt a fajtát használom. Jobban felszívódik. De ha googlebe beírod, hogy: progesteron exeltis hüvelyben több cikket is olvashatsz róla, hogy miért ajánlatos ott használni.
2020. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor este lefekveskor ameddig tudom felhelyezem. Koszonom!!!
2020. aug. 18. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!