Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normalis? Ne...

Szerintetek ez normalis? Ne kövezzetek meg kérlek,régen voltam már terhes nem emlékszem már mik a normálisak.

Figyelt kérdés

Szeretnénénk még egy gyermeket párommal,így nem védekezünk.

Sajnos ma megjött a menzeszem,de olyan fura,amit eddig nem tapasztaltam,rózsaszínes és enyhe,nem bízom már benne,hogy terhes vagyok hiszen megjött,de szerintetek ez lehet később baj?

Meg folyamatosan émelygek mindentől,szó szerint mindentől,beteg nem vagyok mert nemrég voltam vizsgálaton.

2hete voltunk együtt egyébként,ha ez számítana valamit.



2020. aug. 18. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném hogy terhes vagy. De egy teszt megnyugtatna.
2020. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem,hogy terhes vagyok mivel vérzek,az elsővel is "megvolt" 2 hónapig,de biztos vagyok benne hogy 2x ilyen nem lehet.


Azért kérdezem,hogy baj lehet-e ha most rózsaszínes a vérzés,ami eddig nem volt?!


De köszönöm szépen a választ. :)

2020. aug. 18. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet azért csinálnék 🙂
2020. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha az elsővel “megvolt” akkor lehet a másodikkal is. De alapvetően ha verzel, nem vagy terhes. Tesztelj.
2020. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet biztos ami biztos alapon, főleg, mert az elsőnél is volt ilyen. Sokszor valami genetikai dolog ez, ezért, akinek volt vérzése terhesen, annak legközelebb is lehet.


Egyébként alacsony progi szintre utalhat az enyhe vérzés.

2020. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Terhesség alatt NINCS menstruáció.

Normális ember észre veszi a különbséget a menstr.vérzés és más színű vér,folyás között..

2020. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6, normális ember? 😌

Nincs menstruáció terhesség alatt, ez tény. Na de hogy mindenképpen különböznie kelljen a vérzésnek, ha van....

Véreztem terhesen és pont ugyanolyan volt, mint amikor megjön, mivel mindig extra gyenge vérzésem volt. Két terhesség után pedig még gyengébb. Szinte semmi. (Mindkétszer elsőre összejött.)

2020. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát,ezt nem tudtam,hogy ha az elsőnél "megvolt" akkor másodiknál is lehet,tanultam újjat. :)

Én is így vagyok vele,hogy ha van vézés akkor nincs terhesség.


Lehet akkor nem vagyok normális ember kedves 6/7-es,mert 2 hónapig nem vettem észre hogy az más lenne,mert ugyan akkor volt a vérzés,ugyan annyi ideig és a színén se láttam változást.

De köszönöm neked is a válaszod.


Ha elmúlik a vérzés,csinálok egy tesztet,de szerintem úgy is negatív lesz,de biztonság kedvéért csinálok.


Köszönöm mindenkinek a válaszát,ment a zöldkezecske mindenkinek.

2020. aug. 18. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés alatt is tesztelhetsz nyugodtan. Az nem befolyásolja a hch szintet.
2020. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak hat gusztustalannak tartom,lehet en vagyok ennyire fura,de inkabb megvarom mig elmulik.
2020. aug. 18. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!