Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja még a pozitív terhess...

Ki várja még a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mivel valószínűleg sokan várjuk a kis bébinket, a pozitív tesztetek, arra gondoltam, hogy a topik alatt összegyűlhetnénk azokkal akik hasonló helyzetben vannak. Beszélgessünk, ismerjük meg egymást és bíztassuk egymást egészen addig amíg mindenkinek sikerül teherbeesnie. 😊 Remélem csatlakoztok többen és mihamarabb babásodunk!

2020. aug. 18. 19:29
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/170 anonim ***** válasza:

64-es nagyon drukkolok hogy ne legyen gond. Írj majd hogy mi volt.


Ildi szerintem még várj vagy 3 napot, a 8.nap véleményem szerint kicsit korai. Neked is drukkolok! 😊


(12-es voltam)

2020. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 64 vagyok. Voltam dokinal, ultrahangon nem latott semmit a mehben, csak a megvastagodott mehnyalkahartyat. Mehen kivul sem talalt semmit de elkuldott a surgossegire hogy kizarjak a mehen kivulit. Ott se talaltak semmit, csinaltak labort, hcg-t neztek es penteken kell visszamennem ujabb laborra. A hormon valtozasabol fog kiderulni, hogy mi van. Azt mondtak nagy valoszinuseggel elveteltem. Penteken kiderul.
2020. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/170 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked, hogy megmaradjon a baba. Vérzel még? Görcsöltél?
2020. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/170 A kérdező kommentje:

Sziasztok nekem sajnos megjott ma reggel.. Úgyhogy ez a hónap is kuka hiába voltunk együtt 2 naponta... "Kicsit" elszomorit ez az egész mar..

Többieknek továbbra is szurkolok hogy összejöjjön a baba!

2020. aug. 28. 08:27
 85/170 anonim ***** válasza:

Szia kérdező. Sajnálom, hogy megjött. :(

Én ma vagyok a 34. Napomon, de csak a 10. Dpon. Csináltam most egy tesztet, azonnal kijött extra halványan a második csík. Szoktam látni a teszteken száradási csíkot, de ennek színe van. Mindjárt rakok fel képet. Egyébként aki szoptatott az tudja, milyen a mellfeszülés amikor beindul a tejleadó reflex. Tegnap többször is így jártam, sőt, egyszer a gyerekem nem is szopott mikor így befeszült a mellem. Nem is lenne ez furcsa, ha még pici lenne a babám, de már másfél éves, ilyet nem éreztem már nagyon régen.

Ildi

2020. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/170 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Ez lenne. Tényleg halvány még. Holnap újra tesztelek. Csak tartson ki ha tényleg baba lenne, mivel a luteális fázisom csak 12 nap, reméljük elég ennyi idő, hogy rendesen megtapadjon.

2020. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/170 anonim ***** válasza:
79%
Ma reggel voltam ujra a korhazban. Nagy oromomre a hcg is duplazodott szerda ota es az ultrahang is bizonyitotta a mehen beluli terhesseget. Eleg baratsagtalan volt mindenki, semmi tajekoztatast vagy tanacsot nem kaptam, de abban a pillanatban nem is erdekelt. Mar itthon vettem eszre a kinyomtatott leletre rairva azt, hogy szivmukodes lathato. Mindannyiotoknak sok sikert es pozitiv teszteket kivanok! (64)
2020. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Jelentem, megjött. 😒

Mégha el is indult valami, esélye sincs megtapadni rendesen. 11 nap telt el csak az ovu óta.

Drukkolok a többieknek, utolsónak meg még egyszer gratulálok. :)

Ildi

2020. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/170 anonim ***** válasza:
49%
Ha volt szívműködés legalább 8hetesnek kellett volna lenned. Valami itt nwm stimmel. :)
2020. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/170 anonim ***** válasza:
[link] ez az én 8 hetes ultrahangom ;)
2020. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!