Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja még a pozitív terhess...

Ki várja még a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mivel valószínűleg sokan várjuk a kis bébinket, a pozitív tesztetek, arra gondoltam, hogy a topik alatt összegyűlhetnénk azokkal akik hasonló helyzetben vannak. Beszélgessünk, ismerjük meg egymást és bíztassuk egymást egészen addig amíg mindenkinek sikerül teherbeesnie. 😊 Remélem csatlakoztok többen és mihamarabb babásodunk!

2020. aug. 18. 19:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/170 anonim ***** válasza:
35 vagyok 29 napos ciklussal és még nem rövidült, mindig ennyi volt.
2020. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/170 toegaao ***** válasza:
Talán nem is kellene rövidülésnek nevezni, így alakult, mióta abbahagytam a gyógyszert: 28-28-29-26-27-28-28-26-27-26. Előtte 10 évig fogamzásgátló volt, de fogalmam nincs, hogy azelőtt hogy voltak a ciklusaim, mert nem tulajdonítottam neki jelentőséget, nem vezettem, jött és kész, soha még csak meg sem éreztem. Bezzeg most minden kis vacak tünetet :)
2020. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/170 sonar26 ***** válasza:
57es vagyok.en 31 éves múltam. Több mint 1 éve nem szedek fogamzasgatlot és most fordult elő velem eloszor ez a “rövidülés“ 3 hónapja vagyunk a babaprojekten rajta!
2020. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az elmult napokban kellett volna megjonnie, sajnos nem rendszeres a ciklusom, igy nem tudom pontosan mikor. 4 napja van pecsetelo halvany valami verzesem, tegnap csinaltam egy tesztet az negativ lett. Folyamatosan mindjart megjon erzesem van, feszul es szurkal a hasam. 34 vagyok es 8. honapja probalkozunk. Ki mikor tesztel aki meg nem tesztelt? En reggel tervezek.
2020. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/170 anonim ***** válasza:
41es vagyok! Tegnap megjött :((((.. egy nappal előbb mint kellett volna.. még reménykedtem mert elég kevés szinte alig-alig, de ma reggelre úgy mint szokott.. szóval nincs baba:((.. a többieknek aki még várja megy a drukk🤞🤞
2020. aug. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/170 anonim ***** válasza:
100%

14.es vagyok. Ma vagyok a 30. Napon. 5. 6. Dpon vagyok. Pénteken tesztelek a legkorábban ha addig nem jönne meg.

Ildi

2020. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/170 anonim ***** válasza:
100%

64es vagyok, ma reggel teszteltem es halvanyan megjelent a csik. Holnap reggel tesztelek digitalissal. Nagyon izgulok, nem merek meg orulni.


[link]

2020. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/170 evita4 ***** válasza:
100%

sziasztok :)

en is irtam korabban, mi kb fel eve probalkozunk es most lettem 28. egyelore nincs siker, meg is jott 1-2 nap kesessel, ahogy sajnos szamitottam ra. (mondjuk eleve nehezebb menetre szamitottunk, mert a paromnak van egy kis problemaja, de ugy gondoltuk eleinte megprobaljuk orvosok bevonasa nelkul, plusz nem akartunk ragorcsolni, igy voltak olyan honapok, amikor nem is idozitettunk tul jol)

szeretnek megosztani veletek par dolgot, amire rajottem az utobbi honapokban es hasznos lehet. Az ha a ciklus pont akkor borul fel, mikor probalkozni kezdunk, egyaltalan nem veletlen. Az egyik ok nyilvan a fogamzasgatlo elhagyasa. A legtobb embernek tabletta nelkul tavolrol sem percre pontos a ciklusa, par napos elteresek lehetnek, nem kell belole ugyet csinalni.

Masik ok lehet, ami nalam is volt, hogy elkezdtem terhesvitamint szedni. Egy nogyogyasz blogjan olvastam, hogy gyakran a vitamin szedeset kovetoen derul ki, hogy a ciklus megsem mukodott olyan tokeletesen mint hittuk, es kulonbozo vitaminhiany allapotok alltak fenn, csak a szervezet ugy tett, mintha minden rendben lenne, es pontosan menstrualt, akkor is, ha nem volt minden rendben. A vitamin szedes hatasara elkezd helyreallni a ciklus, igy jellemzo lehet a ciklushossz megvaltozasa - esetemben inkabb hosszabbodott az atlag 27 naprol 29-re, az is jellemzo lehet, h elofordulnak koztes verzesek, es egyebkent ebben a fel evben nekem parszor elofordult, es EGY SE BEAGYAZODAS MIATT, ugyhogy erre a mitoszra nem alapoznek, a progeszteronhiany szazszor valoszinubb, ezt en is ki fogom vizsgaltatni, es ajanlom mindenkinek, akinek ilyen tapasztalata van.

Amugy a ciklus hosszanal azt lenyeges figyelembe venni, h a lutealis fazis (vagyis peteerestol a menstruacioig) legalabb 14 nap legyen, ha rovidebb az nem tul elonyos.

Es azt se felejtsuk el, hogy amikor lelkesen probalkozni kezdunk, hirtelen mindenre nagyon komolyan odafigyelunk, es mindent jelnek veszunk, ezen dolgok legalabb egy resze biztosan fennallt korabban is, csak nem vettuk eszre. Szoval mindenkinek sok sikert, es mivel a stressz is negativan befolyasolja a ciklust, sok nyugalmat kivanok :)

Neked pedig 64-es nagy GRATULA :)

2020. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/170 anonim ***** válasza:
64-es gratulalok!!! A pecsetelgetes miatt mielobb keress fel egy dokit!
2020. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/170 A kérdező kommentje:

Gratulálok 64-es!!

Nekem 2 napja fáj a derekam.. Amúgy is szokott menzesz előtt de csak előtte egy nagyon ritkán 2 nappal.. Viszont csak szombatra-vasárnapra nem várom, fejem fájdogál még néha. Ezen kívül semmi sincs.

2020. aug. 24. 16:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!