Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után szövettani...

Eszo kérdése:

Vetélés után szövettani vizsgálat?

Figyelt kérdés
volt egy spontán vetélésem, és műtéti úton kellett kizisztítani. azt mondták, hogy elküldik szövettani vizsgálatra..ott mit néznek rajta? milyen eredményre számítsak?
2010. jún. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom,legközelebb biztos rendben lesz minden.Általában azt szokták megállapítani hogy nem indult be a szívműködés vagy leállt.
2010. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt, én 2x is átestem ezen. A szövettanból általában (99%-ban) nem derül ki a vetélés oka. Meg kell elégedni azzal a válasszal, hogy a "természet akarta így."
2010. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most már túl vagyok rajta, de köszönöm az együttérző szavakat!!


Ja, azt hittem, hogy ilyen rák-ot vagy valami komolyabb dolgokat is vizsgálnak belőle..

szóval akkor ez inkább csak ilyen kötelességük lehet..


Tehát nem lett senki okosabb tőle!??


köszi a válaszokat!

2010. jún. 22. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a szövettanból azt akarják meg tudni mi okozta a vetélést esetleg valamilyen fertőzés, egyebek, rákot szerintem nem tudnak vizsgálni belőle mert az embriót vizsgálják ne izgulj biztos nem veled volt gond de hogy majd te is nyugodtabban tudjál neki látni a következőnek nem árt majd előtte egy teljes nőgyógyászati kivizsgálást csinálni addig is jó próbálkozást
2010. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!