Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni genetikai...

Vetélés utáni genetikai vizsgálat miből áll?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi Szegeden voltunk.Háromszor mentünk.Először csak elbeszélgetés volt a dokival, megnézte az orvosi papírokat, és akkor nem is történt más.Utána kaptunk egy újjabb időpontot, akkor vettek mindkettőnktől vért.Harmadjára pedig, miután rákérdeztem telefonon hogy kész van e az eredmény, és akkor is kaptam egy időpontot, akkor pedig megkaptuk az eredményt, elmagyarázta a doki hogy mit jelent, és ennyi volt.Nálunk nem találtak semmit.
2009. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És utána volt még esetleg másfajta vizsgálat is?
2009. máj. 25. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két vetélésem volt.Igen volt, spermavizsgálat, nekem hormonvizsgálat, toxoplazma vizsgálat.Egyedül a méhtükrözés maradt ki, amit kimutatja hogy nincs e valami eltérés a méhben, összenövés, vagy ilyesmi.De azt már nem akartam bevállalni, ill. azt is megcsinálták volna, csak addigra babás lettem.Nálunk minden vizsgálat jó lett, valószínű a babák nem lettek volna egészségesek.Te is mész genetikára?
2009. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja első voltam.
2009. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, megyek hamarosan. Pénteken volt a 2. missed ab műtétem, ezért szeretném tudni, hogy mi vár rám, mert már nagyon félek. Jól értem, hogy akkor semmit nem tudtak megállapítani, hogy mi okozta a bajt?
2009. máj. 25. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne félj, jobb ezeket a vizsgálatokat megcsinálni, inkább derüljön ki ha van valami eltérés, mert akkor tudnak rajta segíteni.

Nálunk semmi nem derült ki, az első még kis terhesség volt, 7 hetes.Azután nem is vizsgáltak.A második sajnos már 19 hetes terhesség volt, de hiába volt szövettani vizsgálat, nem tudtuk meg mi baja volt a babának.Ezután küldött el a dokim ezekre a vizsgálatokra.Én is iztgultam hogy mit mutatnak, de semmit.Azóta már van egy problémamentes terhességem, az elejétől szedek Duphastont, folsavat, másra nem volt szükség.Remélem nálatok is menden rendben lesz.

2009. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy mennyi idő terhes voltál?
2009. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindkét alkalommal a 6. héten történt elhalás, és mindkét alkalommal szedtem Utrogestant is. És fura, de mindkét alkalommal az 5. héten nagyon meg voltam fázva.
2009. máj. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!