Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diétások! Ezeket ehetem:rántot...

Diétások! Ezeket ehetem:rántotthús, rántott sajt, étcsoki, levesek, lepény?

Figyelt kérdés
pcos vagyok...
2010. aug. 5. 08:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tti miket etettek reggelire, ebédre, vacsira?
2010. aug. 5. 08:26
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne diétázni, ha állapotos vagy????

egyébként a rántott húst, bő olajban kell sütni...

A terhesség alatt egyébként is fennáll a székrekedés, az étcsoki csak rátesz egy lapáttal, mert az hasfogó!!

Nem kell diétázni, egyél ami jólesik, sok gyümölcsöt zöldséget, igyál sok vizet(mentes), és élvezd, hogy nő a pocak a babáddal együtt!!

2010. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem terhes, hanem pco-s. Szóval amiket felsoroltál, azokban mind van fehér liszt vagy cukor, amit nem lehet a diéta alatt. Levest ehetsz tészta nélkül vagy durum tésztával. Amit szabad: sok zöldség és gyümölcs, rengeteg folyadék és mozgás.
2010. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem terhes, hanem pcos, azaz inzulin anyagcsere problémája van.

A pco-szindroma.hu-n, az életmód rovatban találsz diétás tanácsokat. illetve a GI diéta is jó nekünk.

A rántott húsokkal, sajttal a panír a gond, mivel nagyon magas a szénhidrát tartalma. Fehér liszt helyett teljes kiőrlésű javasolt. Ha fogynod kell sajtokból a soványabbak. Én a leveseket, főzelékeket is tk. liszttel sűrítem.

Reggelire nem szabad gyors ch-t enni: gyümölcsök, joghurt, kefír. Ezeket egyébként is tanácsos lassú ch-kal kombinálni. Fontos, hogy reggelire 30g ch-nál többet nem szabad, illetve 3 óránként enni kell, ha éhes vagy, ha nem.

2010. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
már nem azért de a teherbeesés, vagy a egészség rovatba kellett volna ezt írnia???
2010. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi, pcos-ok is szeretnénk teherbe esni, csak sokkal jobban meg kell érte küzdenünk. Nem kifejezetten azért kell diétáznunk mert fogyni akarunk, hanem azért mert gond van az inzulinháztartásunkkal! Én pl. sovány vagyok, mégis diétázom. A diéta nem egyenlő a fogyókúrával. Jó helyen van ez a kérdés, ha nem is szerepel benne, hogy teherbe szeretne esni!
2010. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de én a teherbeesés rovatban látom ezt a kérdést.
2010. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pont ezért kérdeztem okoska...
2010. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig ne okoskázzál, míg az alapproblámát nem érted!
2010. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ok, nem okoskázok!! öcsém, milyen szó ez "ne okoskázzál"...
2010. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!