Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rántott sajt rizzsel, vagy...

A rántott sajt rizzsel, vagy a vékonytésztás tenger gyümölcseis pizza hízlal jobban?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázom, csak összekülönböztünk ezen a kérdésen egy fogyózó barátnőmmel, ezért érdekel... köszönöm a választ előre s!
2011. aug. 27. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor mindannyian ostobák vagytok! Nincs olyan hogy hízlaló kaja. Csoki sem hízlal és az alma is hízlal. Minden a mennyiségen függ hogy miből mennyit eszel.


A másik hogy rántottsajtot és rántottsajtot sem lehet összehasonlítani,mivel mindenhol máshogyan készítik.

2011. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű, hogy nem úgy értettem a kérdést h a rántott sajtból egy falat jobban hízlal-e mint egy egész pizza... nyilván mindegyikből kb. ugyanannyi, tehát pl. egy ebédnyi. Persze, különbözőképp készítik, de kalóriamennyiségben nem hinném h olyan lényeges hogy 2szer vagy háromszor forgatják meg zsemlemorzsában... mindegy, köszi
2011. aug. 27. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Pedig hidd el az is lényeges,az sem mindegy hány gramm a sajt. Mennyi olajban sült,mekkora a pizza. Gondolkozz egy kicsit és rájössz milyen hülyeséget kérdeztél!


Szerinted miért nem válaszolt még senki? Elmondom neked hogy azért mert ezt nem lehet megválaszolni mennyiségi és minőségi adatok nélkül!


Csinálok én neked 500kalóriás tenger gyümölcsös pizzát,de ugyan azt megtudom csinálni 2000kalóriával is, ugyan ez vonatkozik a rántott sajtos rizsre is.

2011. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ebédnyi meg nem mértékegység -.-" egy 100kilós ember ebédje vagy egy 40kilós anorexé... Persze most csak a végleteket írtam hogy észleld a különbséget.

De be ne írd hogy egy normál emberé vagy megadod a kilódat mert falramászok XD

2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részben igaza van a válaszolónak, de sztem a pizza (vegyünk mondjuk egy 32 cm-set) jobban hízlal, mivel több benne a fehér liszt, mint mondjuk egy adag (2 db szokott lenni általában) rántott sajtban (feltételezem, trappistára gondolsz, nem pedig valami extra-extra zsíros sajtra:-D)
2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az "ebédnyi" is lehet mértékegység, mert nyilván arra vonatkozik a kérdés h ugyanaz az ember melyiket egye inkább... mind1, köszi a válaszokat!

És még annyit, h azért mert nem foglalkoztam soha fogyókúrával, nem feltétlen vagyok ostoba, nekem más tartozik a műveltségbe!

2011. aug. 31. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Elég művelt lehetsz ha ezt sem bírod felfogni :) Ha 5éves vagy akkor bocs,akkor a korodhoz képest művelt vagy...
2011. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rántott sajt rizzsel
2013. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!