Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 szelet rántott hús, saláta...

2 szelet rántott hús, saláta (paradicsom, paprika, uborka, kevés sajt van benne) petrezselymes krumpli sok, REGGELIRE?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem igen nagyon sok

Én ennyit reggelire eszek

2011. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdező is azt írta...


De amúgy miért eszel rántott húst meg petrezselymes krumplit reggelire? Az nem is reggeli... Én ebédre szoktam ilyesmit.

2011. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah 1. vagyok én ebédre szem ennyit
2011. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ebédre kellene enni, mert reggelire igen sok és megterhelő. Reggelire valami könnyed kaját javasolnék, pl.: jóreggelt-es keksz, valamilyen gyümölcs, joghurt, zabpehely, vagy szendvics.
2011. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért kedves válaszolók, mert mindig olyanokat írtok: REGGELIRE EGYÉL LEGTÖBBET! Ez akkora butaság, hogy reggelire enni, én nyugodtan eszek vacsorára többet, még se hízok. Szóval valahol ezt írták, elhittétek, magatok meg sem győzödtetek, hogy igaz-e, biztos igaz..
2011. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vacsorára azért nem szabad többet enni, mert megterheli a gyomrod. Mikor minden szervednek pihennie kéne, a te gyomrod akkor is dolgozik, mert sokat ettél. Ezért kell időben vacsorázni és mértékkel.
2011. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha Bárdosi Sanyival versenyzel még kevés is!;)
2011. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha elhagyod a krumplit nem sok:D:)
2011. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egész nap nem eszel semmit, hogy ilyen éhes vagy? Én ebédre szoktam hasonlót enni, meg nagy ritkán vacsorára, de teljesen más elosztásban.


Én nem bírok megenni egy egész csirkecombot, így csak az alsó vagy csak a felső számít egynek, hozzá pici krumpli, pici saláta. Ezt ebédre. (de van mikor csak az egyik, vagy krumpli vagy saláta, mert nem tudok olyan sokat enni)


Vacsorára 1 hús kis salátával.


Egyél többször kevesebbet, mert különben nem fogsz fogyni (ha ez a cél) S valaki amúgy is mondani fogja, hogy a panír az kenyérből van, s már eleve nem fogyókúrás. De erre én azt szoktam mondani, hogy mivel kenyeret nem eszem, ennyi liszt és morzsa belefér.

2011. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!