Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztelnem?

Érdemes lenne tesztelnem?

Figyelt kérdés

2 napja késik, a mellem kicsit feszül, de az is inkább csak oldalt. Pms-ként már a nem várt előtt 1 héttel iszonyúan fáj a mellem, most ez valahogy fura, de elmaradt, illetve csak most 2 napja lett érzékeny. A tipikus "mindjárt megjön" érzés sincs, időnként érzem úgy, hogy na most biztos az lesz már, de nem.


Szerintetek várjak még a teszttel? Nem merem beleringatni magam semmibe...


2020. aug. 25. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj nyugodtan, 2 nap késénél már mutatnia kell, ha terhes vagy.
2020. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tesztelhetsz
2020. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem ezeket az "érdemes lenne tesztelnem" jellegű kérdéseket?


Bennem amikor felmerült hogy terhes lehetek, illetve egy időben amikor volt egy ilyen paràm hogy védekezéssel us terhes lehetek...akkor reggel az volt az első hogy csinàltam egy tesztet. Hozzàteszem nekem mindig van otthon.


Igen érdemes.

2020. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen tesztelj.

Látom te a másik véglet vagy :D

Az egyik már szex után tesztel, reménykedve, hogy hátha... te meg még mensi elmaradása mellett sem mersz :D Pedig, pont, hogy ha nem jelentkezik a mensi, az az első igazi lehetséges jel. Nem jön meg , másnap tesztelni kell. Sok sikert!

2020. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!