Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki erre tudja a választ?

Valaki erre tudja a választ?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon, hogy nagyon ritkán de van akinek a veséje nem választja ki a HCG hormont a vizeletbe ezért ha terhes is negatív a tesztje. Ez terhességenként mindig változik? Tehát van olyan akinek egyik terhességnél kiválatszja a hormont a veséje és pozitívat tesztel de egy masik terhességénél nem és negatív a tesztje terhesség ellenére is?
2020. aug. 25. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát én erről nem hallottam még. De ez is csak egy reménytelen kapaszkodó a mindenáron babát behallucináló nőknek.
2020. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig többen is irták ezen az oldalon válaszként, hogy nekik negatív volt a teszt és csak a dokinál tudták meg hogy terhesek. Nem jött meg nekik és ezert mentek dokihoz. Akkor ez csak kamu?
2020. aug. 25. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy nőt ismerek, akinek "nem mutatta ki" a teszt. Az a nő buta. Vagy hamar tesztelt, másikat meg nem csinált, hanem késett és elment uhra. Mert uh után már kimutatta a teszt. Milyen érdekes....
2020. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Később volt peteérésük. Amiket leírtál nettó baromság.
2020. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Márpedig én ismerek ilyet, a férjem keresztanyukája járt így, neki a doki mondta, hogy nagyon ritkán van olyan, hogy valamilyen genetikai dolog miatt nem választódik ki a vizeletbe a hcg, de a vérből megállapítható továbbra is. Ez ritka, de létező dolog, azonban mivel genetikai, akinek ilyen annak minden terhességnél ilyen lenne.

Ő tesztelgetett össze vissza, nagyon rosszul volt a mensije is késett, aztán a uh-n megállapították a terhességet. Még a 9. héten tesztelt egyet utoljára, mert ő se hitte nagyon el, hiába mondta a doki, hát negatív lett az is.

Aki nem hiszi el az beszélgessen el egy orvossal. Létező dolog, csak ritka. Aki meg bizonytalan menjen el egy vérvételre 3000 forint és aznap megvan az eredmény.


Én mondjuk ennek tudatában a negatív teszteknek hittem, nem pedig reménykedtem, hogy na talán én vagyok a bizonyos 0,1%... Épeszű ember nem a ritkaságokban reménykedik szerintem.

2020. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Baromi ritka rendellenesség


És akkor neki soha nem mutatja kk

2020. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem van már 3 gyerekem és mind 3nál korán pozitív lett a teszt. Nem magam miatt tettem fel a kérdést, csak a napokban olvastam ilyen válaszokat és érdekelt tényleg létezik e ilyen.
2020. aug. 25. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik, de nagyon ritka. Ha valaki azt mondaná nekem, hogy nem jön meg neki, de a teszt negatív, először nem erre gondolnék.
2020. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!