Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem volt 3 vetélésem,...

Nekem volt 3 vetélésem, voltam vérvételen minden tökéletes lett. Nem kaptam választ. Van aki tudja milyen vizsgálatok kellenének ilyenkor még? Mert külföldön élek és itt csak annyit mondtak hogy pechem van, amibe én nem tudok belenyugoni!

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Sajnálom mai történt. Nem tudom, hogy a vérvételek pontosan milyen vizsgálatokat takartak. Ha veleszületett trombózis hajlam ügyében nem vizsgáltak, célszerű lenne, mert sokszor állhat az is a vetélések hátterében és ez az utolsók között szokott a dokik eszébe jutni.

2009. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne is törödj bele, első válaszolóval egyet értek, + volt már esetleg IR vérvételed?
2009. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezeken már túl vagy, de azért leírom:

3. napon progeszteron, fsh, lh, összradiol, és nem árt egy tsh is. Ugyanez a 21. napon. Ha tényleg minden ok, akkor egy genetikai kivizsgálást ajánlanék. Nagyon sajnálom ami veled történt! Kitartás és drukkolok, hogy sikerüljön a baba! + c-vitamin, Magne b6 és fosav szedése folyamatosa!

2009. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia en is kulfoldon vagyok (Anglia) Nekem egy vetelesem volt es most ismet probalkozunk a babaval. En is atestem harom vervetelen amit persze ugy kellett kikonyorognom a hazidokitol, hogy beutaljon. Sajnos azt nem tudom mit neztek pontosan es mit nem a verben de nekem a doki irt fel hormone tartalmu magzatmegtartot. Olyan mint Magyarorszagon az Utrogestan csak ezt ‘crinone gel’-nek hivjak. Ilyen zseles szeru kup. Ha pozitiv lesz a tesztem akkor reggel egyett meg este egyett kell felhelyeznem. 6 hetes terhesen kell mennem hetente vervetelre a 12-dik hetig es innen latjak, hogy kell-e novelni az adagot. Ultrahang 6 meg 8 hetesen lesz. Ezt csak azert irtam le, hogy ha ha hormonalis oka lenne akkor nallad is kb. igy jarnanak el, persze ha Angliaba vagy. En is a genetikai tanacsadast javaslom mint az utolso valaszolo, ha mindent rendben talaltak, semmikeppen ne torodj bele!! En vettem Magneziumot mert hallottam, hogy az nagyon jo. Ha szedsz terhes vitamint akkor arra figyelj, hogy a terhes vitaminokba (pl.Pregnacare) a b6 vitamin nagyon nagy mennyisegbe fordul elo. 6-szor tobb a napi szukseges mennyisegnel. Ezert ne vegyel magne b6-ot csak sima magneziumot meg kalciumot. De ha nem szedsz terhes vitamint akkor jo a combined magne b6.

Remelem osszejon nektek a baba es bocsi ha picit hosszura sikerult a valaszom.

2009. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy cipoben jarunk..nekem is most volt a harmadik vetelesem. En is kulfoldon elek, bar most pont itthon vagyok. Nekem is sok tesztetm volt mar, es semmi gond. Hidd el, tudom hogy erzel.

3 veteles mar nem pech! En is most nezelodok uj dokik, lehetosegek iranyaba, es mar vannak otleteim. Ha gondolod beszeljuk meg milyen tesztjeink voltak es talan tudunk abbol otletet meriteni es egymasnak otletet adni.

Sz.

2009. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a sok választ és a bíztató szavakat mindenkitöl!A vérvételen mindent átnéztek amit lehetett és azt mondták ennél egészségesebb már nem is lehetek.Èn Finnországban élek de vannak aggályaim,mert mikor 3-ra terhes lettem közölte a védönö ne szedjek olyan vitamint amibe van A-vitamin!Hallgattam rá már bánom,mert azóta tudom hogy az nagyon fontos!Az utolsó eset drasztikus volt mert a 11héten derült ki ultrahangon hogy 5hete nem él a picim.Másnap kórház gyógyszerek és kisszülés ahogy itt mondják!Itt a 12.hét elött nincs ultrahang csak 1vérvétel!Most próbálkozunk újra nem adjuk fel de szedem a vitamint ami tartalmaz mindent és járok majd magándokihoz!Egyenlöre ennyi amit tehetek!Az utolsó válszadónak üzenem legyél erös sikerülni fog!Èn is kitartok míg nem szülök egészséges bébit!Niki
2009. febr. 11. 13:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg:itt nem kaptam semmi papírt hogy mit vizsgálnak itt nem divat,mert számítógépen keresztül megy minden!Ha fogorvoshoz megyek beüti a nevem tud mindent rólam mikor mi történt!
2009. febr. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!