Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 éve vagyunk házasok,37 éves vagyok,ő 45éves.

Nekem van egy kislányom az előző kapcsolatomból.

4.hónapja próbálkozunk a közös babával,férjem azt gondolta gyorsabban megy ez :)

Én tudom,hogy ez még nem sok idő de eljátszottam a gondolattal,hogy mi van ha valamelyikünk miatt nem jön majd össze és sajnos ő úgy van vele,hogy ha lesz gyereke nagyon boldog lenne de ha nem akkor az sem a világ vége...

Semmilyen vizsgálatot nem szeretne,sem lombik ha úgy alakulna mert szerinte ha a természet nem akarja akkor nem lesz gyerekünk.

Nagyon szeretem őt és ő is viszont engem de most úgy érzem hogy nem tudnék lemondani arról hogy legyen még egy gyerekem...


2020. aug. 26. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy a férjedet választanád gyerek nélkül, vagy egy meg nem született gyereket. Melyik nélkül nem tudnál élni?
2020. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 3 éve vagytok házasok, akkor gondolom tudtad, hogy mi a véleménye a dologról. Sajnos nem kényszerítheted rá, hogy vállaljon gyereket, ahogy ő sem téged, hogy szülj. Próbálj beszélni vele, hogy neked ez fontos, talán idővel megváltozik a véleménye.
2020. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eldontheted mi a fontosabb szamodra, egy meg meg nem szuletett baba vagy a ferjed. Neked mar ugy is van egy gyereked annyira szornyu volna ha nem jonne ossze meg egy? Hagyd az egeszet, ha igazan szereted a ferjed akkor majd az elet eldonti higy mi lesz

Amugy meg ha annyira egeto a dolig, akkor te teljesen vizsgaltasd ki magad, mert az semmit nem jelent hogy neked mar van egy gyereked, idokozben kialakulhatott nalad is valani gond. Viszont ha jok az eredmenyeid nagy eselyel vele van gond, aztan meg azt kezdesz az infoval amit akarsz, de nem biztos hogy megeri egy jo kapcsolatot felrugni egy gyerekert

2020. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ez teljesen rajtatok áll, hogy mit vállalatok be, meddig mentek el a közös gyerekért, de nem kell démonizálni az orvosi segítséget sem. Szerintem igenis érdemes foglalkozni a problémával, főleg ebben a korban. Legtöbbször a meddőség (nem mondom 4 hónap után, hogy azok lennétek, csak ha később sem jön, arra az esetre értem) csak valamilyen más probléma velejárója, pl inzulinrezisztencia vagy pajzsmirigy alulműködés, stb... Más, nem félremagyarázható tünete (vérvételes eredményeket leszámítva) igazából nincs egyiknek sem, viszont komoly egyéb szövődményei lehetnek (cukorbetegség, elhízás, alvászavarok, potencia gondok, depresszió - csak, hogy párat említsek). Ha nem is a gyerek miatt, de érdemes egy ilyen kivizsgálást megejteni, sok egészségügyi problémát el lehet kerülni a későbbiekben.
2020. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 16 hónapja próbálkozunk. Ugyanez a baj nálunk is, páromnak még nincs saját. Én már szinte az összes vizsgálatot elvégeztettem ami létezik (kiderültek nálam problémák), hónap elején volt átjárhatósági... Párom sem akar semmilyen vizsgálatot, ha összejön jó, ha nem, akkor nem...

Még adok 1 évet ennek a dolognak, ha nem változik semmi, akkor nálunk szakítás lesz, mert én nem mondok le a gyerekről.

2020. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most szavazzatok le, de szerintem nem fair azt mondani, hogy nem megy orvoshoz. Persze, mielőtt összeházasodnak az emberek beszélnek erről, de senki nem kérdez vissza, hogy és ha meddő valamelyikőnk, akkor meddig akarsz elmenni a gyerekért?


Ha igazán gyereket akar egy férfi, igenis szembenéz a valósággal és eltolja a valagát az orvoshoz, ha úgy adódik. Ha ennyire sem képes, akkor nem gyereket akar, csak gyereket csinálni akar.


(egy meddő férfi felesége)

2020. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!