Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehetett? Bonyolult...

Ez mi lehetett? Bonyolult helyzet.

Figyelt kérdés

Mensim megjött, 1.nap erős volt (péntek) (akkor kellett elkezdenem a fogamzásgátlót) 2.-3.nap gyenge volt nagyon, utána meg el is múlt. Méhszájam lent volt és puha. Most is lent van viszonylag, de kemény.


Megijedtem, hogy mégis terhesség áll a háttérben, hiszen hosszabb és erősebb szokott lenni a vérzésem, így vettem tesztet. Ma reggel megcsináltam egyet ami negatív lett. Ezt a tesztet kint hagytam az asztalon és kb 2 óra múlva megnéztem, akkor mintha láttam volna rajta egy 2. csíkot is :S Mentem el itthonról, vittem magammal, később amikor megnéztem nem láttam már a csíkot. Elsőre csak beképzeltem? Vagy mi lehetett ez? Ezek után most csináltam még egy tesztet, mert már nem bírtam reggelig várni (kb 20 perce) egyelőre csak 1 csík van rajta. Valki írjon erre valamit, hogy mi állhat ennek az egésznek a hátterében :S


2010. aug. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi nyugodj meg nem vagy terhes!
2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem minden teszt átvált egy idő után pozitívra, főleg a qupido..és sorolhatnám, ezért kell tíz perc után eldobni, hogy ne bizonytalanítson el..mert az a terhesség amikor tíz percen belül jön ki..én sokszor jártam így..most már rutinos vagyok,,dobom ki a fenébe tíz perc múlva..ne nyugtalankodj..majd akkor izguljál amikor időn belül kijön a második csík addig nyugi.
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek! saját tapasztalatokat külön :)
2010. aug. 5. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes:Nálam is hasonló helyzet volt,mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,sőtt évekig csak 5 napos ciklusaim voltak és a mai napig minden rendben van a mensimmel és az egészségemmel.
2010. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!