Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki "rágörcsölt"...

Volt olyan aki "rágörcsölt" és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés de mindig mondják hogy ne görcsölj rá. Egyszer már terhes voltam de sajnos a 8 héten elment a baba. Akkor amikor sikerült teherbe esnem, 9 hónap után, abban a hónapban tényleg nem görcsöltünk de nem azért mert eldöntöttük, hanem mert költözködtünk és nem volt időnk ezzel foglalkozni. Most 3 hónapja próbálkozunk újra és persze menstruáció előtt 1 héttel már figyelem magam nagyon és nyílván mivel nagyon szeretném hogy össze jöjjön, gondolom rágörcsölök. Van olyan aki így figyelte magát és mégis sikerült? Mindenki azt mondja hogy ha majd nem számítok rá akkor összejön. De képtelen vagyok teljesen elengedni. Most vagyok 6dpon és már persze érzem hogy szurkál a méhem és kezdek reménykedni. Szerintetek így rágörcsölve is sikerülhet?

2020. szept. 2. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodj meg. Sikerülhet. Fontos, hogy jól érezd magad. Szurkolok. :)
2020. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én egy korábbi koraszülés okozta tragédia miatt voltam kicsit jobban ráállva a dologra.mikor kész voltam egy új terhességre, 1-2 hónapig ovuteszteltem, számolgattam, hőmérőztem de hamar meguntam. Visszamentem dolgozni, lefoglaltak a napi dolgok. Annyi volt, hogy az addigi leghosszabb és legrövidebb ciklusból kiszámoltam egy 10 napos intervallumot amiben biztosan benne van az ovuláció és abban a 10 napban 2-3 naponta együtt voltunk a férjemmel. Szóval normális keretek között, de megadtuk az esélyt. Néha néha megmértem a hőt, hogy fent van e vagy sem. Nagyjából sejteni lehetett, hogy kb mikor lehet beágyazódás. Akkor csináltam először tesztet, amikor a legrövidebb ciklusomhoz képest 1 napot késett. Én egy roppant halvány második csíkot láttam, úgyhogy 2 nap múlva ismételtem. Akkor már szépen látszott és akkor már a férjemnek is megmutattam. ☺️ Most vagyok 30 hetes terhes.
2020. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen Èn 3 szor is első alkalommal sikerült. Ovu teszteltem, hőt mertem majd jòs teszteltem lh teszttel.
2020. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon durván ragorcsoltem, minden megvettem és be vetettem stb stb és sikerült:)
2020. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rágörcsölve is sikerülhet, ha minden rendben veletek. Ha pedig nincs, akkor maga lehetsz a lazaság, akkor sem fog. Annyira utálom ezt a ne görcsölj rá dumát. Semmi köze a biológiához. Legfeljebb a nagymértékű stressz van hatással.
2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon rágörcsöltem már az elején, hogy ameilyen szerencsétlenek vagyunk, a baba sem fog könnyen összejönni, ehhez képest a 3. hónapban sikerült. Pedig elötte már sírtam :D
2020. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen én is már úgy gondolom hogy legalább azt elfogadom, hogy oké rá vagyok görcsölve. Legalább azon nem görcsölök hogy miért görcsölök 😀😀😀
2020. szept. 2. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 8.héten ment el a baba. 1 év kellett, mire újra terhes lettem. Ovu teszteltem, progeszteron kúrám volt stb..Sikerült szerencsére. Viszont én sajnos végigizgultam a terhességet. Azt hittem csak addig fogok majd idegeskedni, amíg nem lesz pozitív tesztem. De nem így lett, után sokkal jobban frászoltam, h. nehogy megint elvetéljek és minden rendben legyen.
2020. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát na igen az már egy másik történet... El sem tudom képzelni hogy majd nem parázom végig az egészet. Tuti hogy nehéz lesz. De nyilván most erre még nem is gondolok csak arra hogy össze jön e. De gratulálok neked hogy sikerült 🙂
2020. szept. 2. 21:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szétgörcsöltem magam, a munkának is a rovására ment már kb, semmi másra nem tudtam gondolni már... és akkor sikerült, 8 hónap után. Amikor a legjobban rá voltam feszülve, de tényleg.
2020. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!