Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hó késés után pénteken...

1 hó késés után pénteken megjött, de a hasam kicsit nagy, és két oldalt be van esve. A páromal 2 hónapja voltam együtt. Ez miért van?

Figyelt kérdés
én arra gondolok, lehet h még mindig az álterhesség van bennem.
2007. dec. 16. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egy hónapos késés nagyon sok, de nem írtad, hogy alapból normál ciklusos vagy-e vagy tág. Lehet, hogy volt megtermékenyített petesejted, de valami miatt mégsem maradt meg, azaz nem is menzeszed lett végül, hanem spontán vetélésed, az elején nem érzel különbséget. Az álterhesség is produkálhat MINDEN tünetet, de ez az 1 hónapos kimaradás akkor is gyanús. Ha vége a mensinek, keresd fel a nőgyógyászod szerintem.
2007. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!