Ez még belefér?

Figyelt kérdés

Van 2 pozi tesztem de most elkezdtem pecsételni. A védőnő és a nődoki szerint ez még belefér nincs semmi baj . Szerintetek menjek kórházba vagy várjam meg a holnapot ? Holnapra van időpontom a nődokihoz hogy megnézzen ultrahangon. Csak pisilés után ilyen a WC papír.


[link]

[link]



2020. szept. 3. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ügyelet! Még ma.
2020. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Futas a korhazba
2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
...és használj a mosdóban fugatisztítót. ;)
2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se vàrj holnapig.
2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem menj be. Ha el akar menni a baba, akkor sajnos nem tudnak mit tenni, de néha segít a gyógyszer. De lehet, hogy tényleg nincs baj egyáltalán. En nem bírnék várakozni.
2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Gyógyszert felírni rohanjon? Komolyan? Ilyenkor kiröhögnek... még megállapított terhesség sincs.

Én nem mennék. Nekem is volt ilyen maszatom, szerencsére minden ok volt, ha erősödne menj ügyeletre, de ha nem akkor elég a holnapi doki. Semmit nem tudnak tenni az ügyeleten sem és csak felidegesítenek.


Magnéziumot vegyél be és irány aludni :) csak pozitívan. De igazából neked kell eldönteni. Ha úgy érzed inkább egy potya út.


Szorítok, hogy minden rendben legyen.

2020. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Na a 6. Az akire nem kell hallgatni ha akarod ezt a babát.
2020. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem bírálok felül egy orvost, de én bemennék... Mikor velem történt ilyen, azonnal mentem.
2020. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

6os vagyok.


Mondtam én, hogy kell? Leírtam a véleményem tapasztalat alapján. És írtam, hogy a kérdező döntése, ha úgy érzi menjen nyugodtan inkább egy potya kör, minthogy megbánja, hogy nem ment, ha baj lesz.


Bocsi, ha értelmetlennek tartom amúgy a dokihoz rohanást, főleg, hogy semmit nem tesznek, a progipótlást holnap úgyis megkapja, nem ezen az egy estén fog múlni.

2020. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez nem barnázás, ez bizony piros... én is bemennék.
2020. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!