Ez még belefér?

Figyelt kérdés

Van 2 pozi tesztem de most elkezdtem pecsételni. A védőnő és a nődoki szerint ez még belefér nincs semmi baj . Szerintetek menjek kórházba vagy várjam meg a holnapot ? Holnapra van időpontom a nődokihoz hogy megnézzen ultrahangon. Csak pisilés után ilyen a WC papír.


[link]

[link]



2020. szept. 3. 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sok piros vér....én bemennék, de szerintem sajnos nem sokáig lesz pozi az a teszt
2020. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Voltàl dokinál?
2020. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez akár kémiai terhesség is lehet. Lehet, hogy pár napon belül megjön rendesen, és újra negatív lesz a teszt. Szurkolok azért, hogy ne így legyen.
2020. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is úgy jartam ahogyan te utána megjött sajnos.. majd meselj már azért hogy veled mi történt nekem két nap múlva negatív lett a tesztem! 6.napja pecsetelek.
2020. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,azonnal menj orvoshoz,mert még időben megtudják menteni ha úgy van!!
2020. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező veled???
2020. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinál nincs baba azt mondja valószínű a teszt mutatott hamis eredményt. Meg nézett ultrahangon. Nincs ovulációra utaló jel így irt fel norcolutot hogy meg jöjjön a menzi mert este óta semmi utána ha megjött GONAL-F előre töltött injekciót kell szúrni hasba a ciklus 3.,5.,7.,9. Napján és annyit mondott jövő hónapba legyen baba. De félek beszedni az első gyógyszert mert azt írják előtte rákszűrés szükséges nekem meg azt nem csinált a dokinő. Utoljára tavaly decemberben csinált rákszűrést. Most mit csináljak ? Kérdezzek meg másik dokit szerintetek ?
2020. szept. 4. 17:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Évente kell rákszűrés, így a decemberi eredmény miatt nem kért újat. Sajnálom, hogy végül nem lett baba, de lehet jobb is így mint egy vetélés. Hajrá a következő ciklusban :)


Levelező partnered :)

2020. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi igen ez jobb is így . De ez a gyógyszer mennyire oké szerinted ?
2020. szept. 4. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!