Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jól időzitettünk??...

Szerintetek jól időzitettünk?? Mensi 24.volt az első napja 6napig volt rendszertelen ciklusnál.. Mensi előtt 1nappal és most szombaton voltunk együtt.. Akkor volt tünet mintha peteérés lenne..

Figyelt kérdés
Vajon sikeres volt szerintetek normális kommentet várok. Köszi
2020. szept. 6. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Várj, előveszem a jósgömböm...
2020. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Menstruáció előtt biztos nem. Tegnap lehet (bár nem írtad hány naposak a ciklusaid), de ennél sűrűbben kellene együtt lenni, ha gyereket szeretnétek lehetőleg 2 naponta.
2020. szept. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Te hónapok óta itt kerdezoskodsz, és azóta sem olvastál utána a dolgoknak? Nem vezetsz hogorbet nem voltál képes venni pár darab ovulációs tesztet, és tőlünk, anonimoktol vársz megerősítést?
2020. szept. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Mindig jó az időzítés amikor jó a szex. Fejőgépnek tartod a pasidat?
2020. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Többre mész vele, ha fej vagy írásozol..
2020. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4es.. Nem éppen.. Csak feltettem egy kérdést, és elvarom hogy normális emberi módon válaszoljanak.. Nem vezetek högörbét nem ovuzok ha jönni akar fog.. De szerintem itt be is fejezem veletek akik ilyen hangnemben válaszolnak.. Nem kényszer sex van csak mikor jól esne.. Nem időzítés alapján van mert attól rosszabb nincs mikor gyere mert most kell.. Én nem igy fogok teherbe esni az már fix..
2020. szept. 7. 16:39
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
#6-os Akkor miért kérdezd, hogy jó -e az időzítés? A minimum az, hogy nem 2 hetente vagytok együtt, ha gyereket szeretnétek, vagy ha így van, akkor nem írogatod ki ide, mert senki nem kíváncsi a szegényes szexuális életedre. Számolgass egyedül, nem bonyolult.
2020. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7es..miből gondolod hogy szegényes a szexuális életem??????!!! Nem az egyáltalán..
2020. szept. 7. 16:49
 9/18 A kérdező kommentje:
De mint irtam itt be is fejezem veletek...volt aki normálisan tudott válaszolni azoknak köszönöm is.. De te aki ilyet irsz azt hagyom inkább..
2020. szept. 7. 16:52
 10/18 anonim ***** válasza:
De mit segít az neked, ha itt leírjuk, hogy szerintünk igen vagy nem? Ezt senki sem tudja megmondani, 50-50%, ezért nem lehet normálisan válaszolni ezekre a kérdésekre...bvagy attól jobban éreznéd magad, ha azt írjuk, szerintünk sikerült? Aztán ha mégsem, akkor?
2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!