Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek a héten...

Van itt olyan akinek a héten van a nem várt menstruáció?

Figyelt kérdés
Mióta probalkoztok? Teszteltek a kimaradt mensi előtt? Van bármi tünet?

2020. szept. 7. 15:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5 vagyok, tegnap teszteltem, a Clearblue digitális negatív lett de azóta sem jött meg pedig mindig óramű pontosságú, nem tudom mi lehet. 🤷‍♀️
2020. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap előttre nem vártam, de mivel rövidek a ciklusaim (25 napos), gondoltam, azért megvárom a 28. ciklusnapot. Ez ma van, mindjárt megyek a dm-be tesztet venni. 😊 Már nem is tartok itthon készleten, mert 3,5 éve próbálkozunk, és elegem van már a sok negatív tesztből. Az első évben még rá voltam görcsölve: hőmérőzés, ovuteszt, stb. de azóta nem költök ilyenekre.


Tünetek: szokásos enyhe mellfeszülés, napok óta délutáni álmosság. Hétvégén mentünk anyósomékhoz, és majdnem elaludtam a kocsiban, pedig csak egy órányira laknak. Aztán adott két üveg házi savanyúságot, amit amúgy nem is annyira szeretek, de rájártam a hűtőre, és keddre el is fogyott, csak úgy magában ettem az üvegből. 😂

Tegnap délután kidőltem egy órára, férjem aggódott is, hogy milyen sápadt vagyok, amikor felkeltem. Ma reggel csak kíváncsiságból megmértem a hőmet (nem vezetek már hőgörbét, csak ha késik, akkor a nem várt napján nézem) és 37 volt.

2020. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mi lett 12es?
2020. szept. 13. 12:46
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetet írt a Clearblue. 😊Ma délután megismételtem egy X-epillel és egyforma erős lett a 2 csík. 🥰 Ez igazi csoda!


Nálad mi újság, Kérdező?

2020. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ez csodálatos előző! Őszintén gratulálok nektek, remélem minden a legnagyobb rendben lesz 🥰
2020. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! 🤗
2020. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok.Uj vagyok itt.

Gratulálok neked 14-es :)

Én csütörtökre nem várom.

Már nem merek mensi előtt tesztelni,sokáig azt csináltam:)

Pár hónapja próbálkozunk, első baba lenne.

2020. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17es vagyok. Tünetem annyi, hogy 4napja iszonyat fejfájásom van ami eddig sose volt és minden délután aludni tudnék. De nem akarok semmit bebeszélni, majd meglátjuk:)
2020. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Neked is köszönöm utolsó!😊

A tüneteid biztatóak. 😉 Mikorra nem várod?

2020. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Csütörtökre nagyon nem:)

Ma már derekfájas is van. Érdekes tünetek, nagyon kíváncsi vagyok.

2020. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!