Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek a héten...

Van itt olyan akinek a héten van a nem várt menstruáció?

Figyelt kérdés
Mióta probalkoztok? Teszteltek a kimaradt mensi előtt? Van bármi tünet?

2020. szept. 7. 15:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem jövőheten kedden kellene nem megjonnie. Tegnap teszteltem facelle 10es tesztel


[link]


Ilyen lett 🙂

2020. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia 21-es.

Nekem is ilyen halvány.

Sőt 4napja késik és még mindig nagyon halvány.Clearblue digitális azt írta nem vagyok terhes.

Szóval nem tudom, hogy most mi lehet.


[link]

2020. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Igen látom a csíkot!! Hát ha nem jön meg akkor tuti baba van a dologban :) drukkolok!!


[link]


[link]


Nekem a mai tesztem.. És egybe raktam a péntek szombat és a mai tesztet.. És kedden nem várom... De tele vagyok terhes tünetekkel úgyh szerintem szinte tuti h nem fog még jönni :) neked is szép erős a teszt... A cler blue ami kiirja hány hetes vagy az lett negatív? Mert én a kepeden Mind2 teszten látom h pozitív drukkolok :)

2020. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Próbáld meg érzékennyebb tesztel ez a facelle ez 10es.. Bár tnap egy 25os xepilem is nagyon halvány pozi lett. Azt holnap reggel megcsinalom ha erősödött a tnap xepilhez akkor abba is hagyom a tesztelést :)
2020. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen az lett negatív.

Másik kettőt meg amit felraktam a halvány.

Neked egyértelműen pozitív:) Gratulalok! Főleg, hogy keddre nem várod. Nekem 4nap keésésnél halványabb. Holnap veszek még egy teszet.

Köszönöm:)

2020. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!! Most reggel meg csináltam az xepilt erősebb lett mint a 2 nappal ezelőtti xepil... Viszont rózsaszínes a WC papír... Úgy érzem még fog jönni... Ez borzasztó érzés...
2020. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!