Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. Héten negatív teszt,...

9. Héten negatív teszt, lassan két hónapja késő menstruáció, lehetek e terhes, és ha nem, akkor mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Most lesz 10 hete, hogy utoljára lefekudtem az akkori barátommal. Gumival védekeztünk, elejétől a végéig rajta volt, nem szakadt ki, nem csúszott le, nem ujjazott meg, figyeltunk arra Hogy ne legyen a gumi előváladékos, utána vizet engedtunk bele, nem szivárgott, terméketlen időszakban voltam, durexet használtunk. A várt menstruációm után egy hét késéssel úgy éreztem hogy megjott, azonban ez kicsit más volt mint a megszokott, kevesebb mennyiségű, hamar elmúlt ( szóval nem tudom biztosra hogy az menstruáció volt e) , így csináltam egy tesztet ami negatív lett ( ugye ekkor az aktus óta már négy hét telt el). Már akkor is furcsa volt, viszont a mostani úgy néz ki hogy kimaradt. Csináltam megegy tesztet, ami szintén negatív lett. Kicsit utána olvastam, és azt az infót gyűjtöttem össze, hogy a 9. Héten már annyi kéne legyen a HCG tartalma, hogy biztosan kimutatná a teszt ha lenne valami.


Ezek után mennyi esély van a terhessegre ? Tipikus terhesség tünetem pl hányinger, mellfeszules nincsen, bár egy csöppet nagyobb lett a hasam, mintha kisebb lenne a mellem, és fogytam is. Az utóbbi hónapban rendkívül rohanos az életmódom, nagyon keveset eszek, és sokkal fáradékonyabb vagyok,a hajam is hullani kezdett. ( eddig is hullott, de most jobban)


Következő héten megyek vérvételre ( ha terhes lennék, akkor az egyértelműen megállapítaná, nem?) majd nőgyógyászhoz.


Mi lehet a probléma, ha nem terhesség? Én esetleg pajzsmirigy aluműködésre gyanakszom. Amúgy eddig majdnem mindig szinte napra pontosan megjott.


2018. szept. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem vagy kórosan sovány? Csak a fogyás és a hajhullás miatt...

Ilyenkor a szervezet gyakran leállítja a nem létfontosságú funkciókat (mint pl. a peteérés), csak hogy fenn tudja tartani a létfontosságúakat (szívműködés, légzés, máj, vese működése).

2018. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
174cm 56kg vagyok, az elmúlt két hónapban fogytam amúgy 6-7kg-ot. Amúgy pár éve voltam már ennél vékonyabb is és 80kg is.
2018. szept. 21. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez olyan 67 kg lenne az ideális, de minimum 60...

Az 54 kg már kórosan sovány. Nagyon a határon vagy. Szerintem ez az oka. Semmiképpen nem terhesség.

2018. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terhes ezer százalék, hogy nem vagy.

Viszont baromi sovány vagy, ennek lehet köze az állapotodhoz, vagy hormonzavarod van.

2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!