Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik fogamzásgátló rendszeres...

Akik fogamzásgátló rendszeres szedése mellett estek teherbe, azok rögtön észre vették, gondolok itt arra, hogy megvoltak a tünetek (menstruáció kimaradása, hányinger, feszülő mellek)?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődöm, mert annyi mindent olvas össze-vissza az ember, s gondoltam, hogy személyes tapasztalatok őszintébbek lehetnek. esetleg ha odaírnátok azt is, hogy ha nem vettétek észre, mikor jöttetek rá, vagy milyen tünetek voltak. és miről tudtok, ami gyengíti a hatását az antibiotikum, hányás, hasmenésen kívül... megköszönném
2010. aug. 6. 12:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt hiszem, hogy akkor ez a menzi kimaradás, nem maradás alkati dolog. mert van akinél kimarad gyógyszerszedés mellett is, és van akinél nem... még írjatok igazi történeteket:)
2010. aug. 9. 19:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársnőm barátnője 18 éves volt és védekeztek. Annyira félt a teherbeeséstől, hogy ennek ellenére minden hónapban várta a mensijét, akkor nyugodott meg. Egyszer pont az osztálytársnőméknél volt és nem érezte jól magát, össze vissza evett savanyút édeset, aztán közölte fáj a hasa. Az osztálytársnőm anyukája bevitte az ügyeletre, mert úgy volt ott alszik a kislány náluk. Hozzáteszem semmi nem látszott a kislányon, habár nem volt atléta alkat, de kövér sem, olyan 65 kg és 165 cm. Mikor beértek a sima ügyeletre, az orvos megvizsgálta és közölte ez itt szülés lesz, átküldték a szülészetre és egy egészséges, de nagyon kicsi 1650gr-os babát szült. 2 hó után haza mentek. Már nem emlékszem milyen tabit szedett.


Egy másik a nagymamám, ő mind 3 gyermekét a 4. hóban vette észre, akkor maradt ki a mensije. Én is fogamzás gátló mellett sikerültem.

2010. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
wow ez durva... ilyenkor jön a mega para:(
2010. aug. 9. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!