Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program, petevezetok...

Arya93 kérdése:

Lombik program, petevezetok nelkul? Lehetseges, hogy petevezetok hianya miatt, az elso beultetes soran mar 2 embriot ultetnek vissza vagy csak 1 embrio johet szoba?

Figyelt kérdés

#lombik program #mehenkivulli terhesseg #embrio transzfer
2020. szept. 9. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közvetlen tapasztalatom, de anno egy meddőségi centrum főorvosa nekünk azt mondta egy előadáson, hogy ők átlagban 1-2 embriót ültetnek vissza (az intézményi átlag 1,3 embrió beültetésenként), és sikeres terhességek lesznek belőlük. Vagyis ha nem muszáj, nem ültetnek be 1-nél többet (pláne ha fiatalokról van szó), mert az ikerterhesség problémásabb, és egy problémás teherbeesés után nem jó a rizikós terhesség.
2020. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem, nagyon szepen koszonom, en 26 eves vagyok, viszont mehenkivulli terhesseg miatt mar nem lehet termeszetes uton kisbabank. Ezert erdekelt ez a dolog.
2020. szept. 9. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de jó fiatal vagy, nálad szinte biztos hogy hamar sikeres lesz a dolog :-) Hajrá!
2020. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remenykedem, most euthyroxot szedek mert kicsit lassu a pajzsmirigy mukodesemm igy lennebb kell hozni a TSH ertekemet! Remelem az osz folyaman mar kezdodhet is a lombik!
2020. szept. 9. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a megtagadásával van gond és fiatal vagy akkor inkább egyet szoktak.
2020. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 voltam a stimuláció idején, nem velem volt a gond(sperma probléma) és kettőt ültettek be. De az ajánlásuk -az orvos csapatnak- egy volt, mert jó minőségű embriók lettek és nagy volt a kockázata az ikerterhességnek.

Hát, novemberen lesznek 3 évesek.

2020. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. A spermavizsgálat kimutatta, hogy a páromnál nincsen gond, nálam azt mondták kicsit lusta a pajzsmirigyem, így euthyroxot szedek. Igazából, rá bízom a dokikra magam, ők még is jobban látják mi jó és mi nem.
2020. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!