Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 5nappal teszt...

Mensi előtt 5nappal teszt vélemény?

Figyelt kérdés
Kép Kommentben.?

2020. szept. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:

[link]


10 facelle a felso, alsó 25os xepil 🙂 alakul

2020. szept. 19. 12:42
 22/76 anonim ***** válasza:
10.dpon vagyok csináltam ma egy 25ös xepilt jó nagy negatív! Tipikus pms tüneteim vannak plusz szúrkák hányinger jövőhét szerdára nem várom! De gyanús, hogy ebből nem lesz megint semmi 😭😭😭
2020. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Bármi lehet még utolsó!! Míg nem jön meg addig van remény.. Az xepil egy szemét teszt... Nem nagyon szeretem.. És csodálom h halványan is de pozitív lett... A facellehez képest igaz az 10es érzékenységű.. Próbáld meg azzal hátha.. Én naptár szerint vagyok a 9dpon... De a tesztek alapján sztem több nap telt el.. Kitartást neked és drukkolok
2020. szept. 19. 16:15
 24/76 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehet hogy korábban volt ovud kedves Kérdező?

Nekem az xepil a nem várt napján volt kb. ennyire erős :)

De egyértelműen ott vannak a 2. csíkok!❤️ Halkan gratulálok és kívánom, hogy minden rendben menjen!🙊

2020. szept. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy én mindig xepillel teszteltem (2-3 éve tesztelgettem rendszeresen) és soha nem volt még csak halvány vonal sem rajta, kivéve egyszer, amikor terhes lettem végre ☺️🙏🏽
2020. szept. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most már biztos vagyok benne h nagyon korán lehetett ovum.. Egyre erősebbek a tesztek. És az xepil nekem is a lányomnal nem várt napján negatív lett!! Nála pár nap késés után lett pozitív az első tesztem.. Arra gondoltam h multhonapban a cisztak miatt 10 napig 2x1 progreszteront kellett szednem a ciklus 18.napjatol a 28. napig és akkor a 33napon jött meg.. De nagyon durván darabosan... Aztán kontrolon mindent rendben talált a nőgyógyász... Úgyh sztem a gyógyszer miatt lehet akár mensi elmúlása után pár nappal lehetett ovu. Nem tudom mert nekem nincsenek tüneteim ovunal.. De most is gyönyörű szép pozit teszteltem és még csak 26.ciklusnapom... Azer ez bajt csak nem jelent??
2020. szept. 20. 06:57
 27/76 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelent bajt ☺️ Bárkivel előfordul, hogy elcsúszik az ovuja, így, hogy gyógyszert szedtél meg főleg... Ez nem befolyásolja a baba egészségét.. Ha meg a tesztjeid is erősödnek az nagyon jó jel😇 megmutatod a mai teszted?
2020. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Össze raktam a facelle teszteket péntek szombat vasárnap mind reggeli vizeletbol :)

2020. szept. 20. 07:33
 29/76 A kérdező kommentje:
Ameilyen egy teszt van ugye az a mai :)
2020. szept. 20. 07:34
 30/76 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Gratulálok!! Csodás tesztek!!😘 mit adnék egy ilyenért.. Ma van a nemvárt, tegnap picit kezdtem örülni, mert 1 nappal előtte már barnázom.. De semmi nem volt.. Ma reggel csináltam xepil tesztet, de semmi :(..
2020. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!