Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 5nappal teszt...

Mensi előtt 5nappal teszt vélemény?

Figyelt kérdés
Kép Kommentben.?

2020. szept. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
Kitartást!! És köszönöm a jó kívánságot... Az xepil egy erős teszt.. Én azt ugye tnap belemartottam a facelle mellett azon is látszik a csík.. De nagyon halvány abból van még egy azt inkább kedden a nem várt napján elhasznalom és ha szép pozi be is fejeztem a tesztelést.. :) bár egy digitális teszten agyalok csak nagyon drága de kíváncsi lennék hány hetet mutat... Neked ki tartást..igaz h hamar ugye ez a 3.honapunk.. De az előző két hónapot nehezen éltem meg... Főleg h multhonapban nem repedt meg a tuszo hanem be cisztasodott... Ráadásul a lányommal mielőtt teherbe estem pco.t alapították meg tele voltam sok apró ciszta Vál. És a lányom első hónapban sikerült.. Úgyh kitartást és nyugi.. :) míg nem jön meg bármi lehet... És ugye a lányommal nem várt napján tok negatívat teszteltem... Pedig tele voltam terhes tünetekkel... Esetleg van valami tüneted? Szorítok nagyon!!!
2020. szept. 20. 07:51
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteim csak annyi, hogy fájnak a cicik meg ráz a hideg és tegnap elég sírós hangulatban voltam..😂😂.. Mi már 2 éve próbálkozunk, de januárban sajnos méhen kívüli volt.. kivették a jobb petevezetékem is. Egyébként ikerterhesség volt.. azóta lelkileg nagyon kivoltam és addig akartam ütni a vasat amíg meleg.. de nen jött össze.. ebben hónapban elengedtem és azt tervezzük, hogy januárban belevágunk a lombikba. Nem figyeltem sem ovut és még azt sem jegyeztem fel,hogy mikor voltunk együtt.. csak tegnap este eszméltem fel, hogy ma kell, hogy megjöjjön, de még semmi.. Mondjuk pár napja görcsöltem, de azt betudtam a stresszes munkahelyemnek. Hát nem tudom az biztos, hogy nekünk nem egyszerű, főleg, hogy 38 éves vagyok.. most sem élem bele magam, mert bármi lehet még.. de jó azért ilyen sztorikat olvasni ezek erőt adnak nekem.
2020. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg egyértelműen pozitív! Nagyon gratulálok! ❤️ Minden rendben lesz csak hessegesd el a negatív gondolatokat!☺️ Minden rendben lesz!
2020. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó reménykedem.. :) 32es sikerülni fog előbb utóbb!! Írd majd meg h mi lett!! Drukkolok ❤️
2020. szept. 21. 07:08
 35/76 A kérdező kommentje:
Pozitív tesztjei mellett ma elkezdtem barnázni, és görcsöl a hasam... Viszont a reggeli tesztem is szép pizitiv, és a későbbi vizeletbol ami nem reggeli az is pozitív és csak minimálisan halványabb a reggeli elsőtől... Ilyenkor ha még jon rendesen akkor verzessel kiurul a baba? Csütörtökre kaptam időpontot..
2020. szept. 21. 12:38
 36/76 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ha elvetélsz ilyen korai szakaszban még kitud magától ürülni de azért kívánom a legjobbakat! Nem biztos, hogy baj lesz ha a mai teszted erősödött🙏🏽🙁❤️
2020. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2020. szept. 21. 13:07
 38/76 anonim ***** válasza:
100%
Majd jelentkezz kedves Kérdező, nagyon drukkolok neked❤️
2020. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
100%
8.vagyok. Sajnos ezért írtam, hogy ez még nagyon kétesélyes. Mondjuk én egy progeszteron pótlást lehet megpróbàlnék, hátha...
2020. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%
En kb mar ugyeleten ulnek. Vagyis anno mar ott ultem ilyenkor szerencsemre, es progi potlasnak hala meg is maradt. Magnerot es sok pihenes!! Annyira drukkolok, higy megmaradjon!!!❤❤❤❤
2020. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!