Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 5nappal teszt...

Mensi előtt 5nappal teszt vélemény?

Figyelt kérdés
Kép Kommentben.?

2020. szept. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
Ebben a járvány helyzetben nem tudom hogyan jutnek be az ügyeletre.. Itt nálunk nem hiszem h felirnak progit a sima ugyeleten mert itt be vett szokás h egy db papírral kórházba küldenek... Görcsölok meg mindig. A reggeli barnás folyás elmúlt az is nagyon kevés volt, és világos barna, most is van benn betét.. De annyira halványka nagyon keves világos barnanal is világosabb.. A WC papíron semmi.. Ilyenorra a rendes mensinel már erősebb lett vna.. De ezt biztosra hnap látom meg.. Kedden és csütörtökön rendel a doki, holnap oda megyek időpont nélkül.. Szokta fogadni a sürgős eseteket... Remélem tud segíteni.. Mást nem akkor egy életre meg tanultam h idő előtt nem tesztelek,de ha ez a baba elmegy én nem is akarok még egyett.. Nekem ehez gyenge a lelkem... A lányomnal ilyenek fel sem merültek pedig ott a halvány pozi tesztnel aznap elmentem a nőgyógyászhoz... Terhesség gyanúját mondta.. Én meg örültem mint a majom a farkanak.. 2 hét múlva petezsak.. Ugyanúgy örültem.. Megin két hét eltelt akkor már ott volt a kicsi lányom a szivhangjaval... Szóval nekem ez nekem sok,hogy tok pozitív teszt mellett barna folyasom van/volt... A görcs az nem aggaszt mert a lányommal az első 12-14 hetig gorcsolgetett hasam.. Köszönöm h írtatok.. Jelentkezem majd ❤️
2020. szept. 21. 18:01
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Azért nem biztos hogy baj van. Holnap menj el és írass progit. Drukkolok! Nekem amúgy kétszer volt ilyen, hogy korai teszt után megjött de éppen most készülök fürdetni a 12 napos kislányomat, szóval nem szabad feladni akkor sem, ha most nem sikerült.
2020. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jelez feltétlenül bajt, van egy ismerősöm aki nem is tudta, hogy babát vár mert az első 2 hónapban ugyanúgy vérzett mint amikor menstruált.. Mikor elkezdett terhességi tüneteket produkálni akkor ment el dokihoz ahol kiderült, hogy már 10 hetes a babája, hála Istennek egészségesen jött világra a kislány☺️ Sok ember barnázik az elején és a legtöbb esetben nem jelez nagy bajt vagy lehet kezelni..

Persze, jobb konzultálni egy dokival mert ő okosabbat tud mondani, de ne állj hozzá negatívan! ❤️

2020. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a bíztató szavakat!! Meg nem jött meg.. Tnap este egy kicsi rózsaszín volt pisilésnél, de azóta semmi.. Melleim fájnak ugyanúgy, fáradság megvan.. Hányinger, a hasam kicsit fajdogal.. Ilyenkor azért már sokkal több szokott lenni.. Este elkonyveltem, hogy reggelre megjon rendesen.. Bár a nap folyamán lehet, h megfog.. Nem tudom.. Magneziumot szedek.. 12tol rendel a nődoki.. Majd kiderul. Köszönöm, hogy itt vagytok és írtok!! Nagyon aranyosak vagytok., ❤️
2020. szept. 22. 08:53
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd a doki után☺️ Szorítok majd neked !❤️ De ez mindenképpen jó jel lehet
2020. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon drukkolok!! Nekem is rémálom a vérzés látványa pozi teszt utan, azota is kisert amiota lanyomnal ugyeletre kellett mennem, de nekem mondjuk azert tobb verzes volt mint neked,szoval ez jo jel!! Probalj pihenni, es mindenkepp jelezz mit mondott a doki!! Szerintem nem lesz gond🥰🤗
2020. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:
Sziasztok Utolsó neharagudj véletlen le pontoztalak :( :( nem tudom lehet e törölni a le pontozast... Végül úgy döntöttem, h nem mentem el ma időpont nélkül mivel teljesen megszunt ez a maszatolas.. Vissza tért a fehér folyás... A hasam sem görcsöl már úgy... Úgyh kivarom a csütörtököt akkora van időpontom.. Igaz még az is korai lesz de ez a tnapi kis pecsételés lesz az indokom ami miatt majd mondom h korábban jöttem... Érzem én h ott a baba ❤️ bár nagyon sok mindent nem fog még látni.. De ám sztem a magnézium segített sokat a görcsben.. Vagy ennyire emlékezett a szervezetem a mensire.. :) köszönöm még egyszer h írtok, csütörtökön jelentkezem
2020. szept. 22. 16:12
 48/76 anonim ***** válasza:
100%
Bízom benne, hogy nem lesz baj! De azert azt tudod,hogy ha progi hiany, akkor amiatt el is mehet ugye? Felek, mert arra hajaz. Viszont az az otletem tamadt, hogy esetleg menj el maganlaborba es kerj progi szint nezest. 2500 ft a synlabba, es nekemmeg aznap este megvolt az eredmeny. Ha az jo akkor siman megnyugodhatsz mert orvos se tud mast mondani meg. Ha az alacsony, azonnal ugyelet,es meg is oldódott a problema.
2020. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%
Most szamolgatok, igy nem is kell ugyelet, mert csutortokon ugyis mennel. Viszont ezzel a verkeppel a kezedben a doki 100%h tobbet tud mondani.
2020. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma megyek dokihoz :) drukkoljatok nekem legyszi :)



[link]


Ma még csináltam egy tényleg utolsó tesztet,megnyugtatas kepp. Úgyhogy már csak várom h legalább annyit lásson, h méhen belül van egy kicsike petezsak. Nem tudom h ha két napig, de inkább csak egy nap volt az a kis pecsételés, és ha elmúlt magától vajon ír e föl gyógyszert?

2020. szept. 24. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!