Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

A havim általábban 18.án jön meg,néha volt változás stresszesebb időknél,pontosan ovut nem tudok,elméletileg 4-én volt,gyakorlatilag viszont nem tudom mert 1-1,5hétig éreztem ovus fádalmat,együtt voltunk 4-én,10-én és 12-én is,nem védekezünk babát szeretnénk,fél éve próbálkozunk.

18-án nem jött meg,de éreztem a görcsölést a köldökömnél,petefészek szúrás néha,hányinger,beszédültem 2x is,eddig ez sosem volt.

Nem görcsölünk rá,nem vagyok stresszes,csináltam egy tesztet gondoltam hogy 4-e volt a jó nap,de épp hogy látható valami kis csík rajta(nem reagens),ahogy végig ért a pisi rajta lehetett látni a rózsaszín csíkot.

Ez miatt elgondolkodtam,hogy lehetséges nem is 4én volt ovu hanem utána valamelyik nap és azért nem erős?!

Szerintetek mi lehet?

Várok még 1 hetet,esetleg megjön csak később vagy végre erős 2 csíkos tesztem lesz.


4 éve nem teszteltem,így kijöttem a "gyakorlatból".

Lányomnál 6.héten teszteltem elösször és 2 csíkos lett,ezt most nem tudom hova tegyem.



2020. szept. 19. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt is mondták,hogy próbáljam meg 16.naptól a tesztet,mert van olyan akinek csak később mutatja ki.

Szerintetek?

2020. szept. 19. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Kèt nap mùlva tesztelj ùjra. Addigra biztosan erősödik.
2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 19. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Muti a tesztet.
2020. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet meg nagyon korai a tesztelés, lehet a 12-ei jott be, azt meg nem biztos, hogy kimutatna
2020. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tesztet kidobtam,nem szeretem tartogatni,mert csak becsavarodnék,míg nem lenne egyértelmű pozitív.


5ös

Lehetséges,hogy még korai volt,nem tudom hogy 10.e vagy 12.e lett volna az esélyesebb,így 1 hetet még várok,ha addig se jön meg akkor tesztelek.


Köszönöm a segítséget. :)

2020. szept. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!