Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, hogy baj van,...

Nagyon félek, hogy baj van, nem erősödik a tesztem. Elmaradt menszi után 2 nappal a livsane tesztem ilyen. 3. Napja ilyen az összes. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


2 hét múlva kell menjek orvoshoz.


2020. szept. 30. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mást nem tudsz mint türelmes vagy. Tesztelj még, ha nem jön meg. De ne parázz rá, nem biztos az olyan jot tesz.
2020. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Két-háromnaponta kellene erősödnie, és vizeletkoncentrációtól is függ, de ezt tényleg nem befolyásolhatod semmivel, szóval lehet, jobb nem is tesztelni csak egyet. Egyébként az 5. héten is el lehet menni orvoshoz egy ún. 0. ultrahangra, annak is van értelme.
2020. szept. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, mert volt már egy vetélésem és utrogestant írt fel. Így tehát el kellett menjenek tegnap. Legközelebb két hét múlva kell. Addig lehet megőrülök :)
2020. szept. 30. 06:40
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Menj el egy hcg vérvételre, aztán két nap múlva ismételd meg. Ha duplázódik az érték, akkor minden rendben.
2020. szept. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos most ez nem olyan egyszerű. Időontra lehet és jó ha két hét múlva adnak ilyen "nem sürgős" esetekben időpontot.
2020. szept. 30. 07:16
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Magán vérvételre gondolt a #4-es.
2020. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt egy erős Predictor tesztem az elején, de ahogy ellenőriztem a későbbi napokon Xepillel, na azok halványak voltak napokig. Volt hogy egyik reggel halványabb volt mint azelőtt. Szerintem teszt függő is a dolog és hogy mennyire kapott pisit a teszt. Mármint ha ugyanolyan típusú teszt egyszer halványabb.


Nem tudsz mást tenni, mint várni sajnos. Legrosszabb időszak talán. Ha nem jön meg, akkor minden nappal nagyobb az esély, hogy egészséges és jó helyen van.

2020. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélem minden rendben lesz.
2020. szept. 30. 09:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont az ellenkezője vagyok. Nekem nem erősödött, 3 napra rá ügyelet, iszonyatos görcsök éa vérzés, elment a baba. Pedig mindenki hogy biztatott :(

De következő hónapban ismét terhes lettem és most 16 hetes vagyok :)

2020. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, ha nem bántalak a kérdéssel, mikor ment el a babád? Hány hetes voltál?
2020. szept. 30. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!