Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korábban jött meg 4 nappal,elő...

Korábban jött meg 4 nappal,előtte fél napot barnáztam.A hőm fenn maradt,de a vérzés fél nap után megszűnt.Tapasztalat szerzésre teszem ki a kérdést?

Figyelt kérdés
27 napra jön meg mindig.Halál pontosan.Teljesen megdöbbentem,mikor 22.nap már délután barnáztam.Ma a 23.nap reggelén pedig nagyon hirtelen elkezdtem vérezni.Már 2 tampont elhasználtam,a hasam is fáj és derekam is.Viszont a vérzés elmúlt.Lehetséges,hogy mégis terhesség lenne?Barnázásom reggelén negatív volt a teszt.
2020. aug. 25. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a fogamzásgátló abbahagyasa után volt. Nem voltam terhes
2020. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Én már 10 éve nem szedek fogamzásgátlót.És végig együtt is voltunk ebben a hónapban a peteérés ideje alatt 2 naponta.
2020. aug. 25. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Most mit vársz, hogy beléd lássunk? Csinálj tesztet és kiderül... De szerintem tuti nem vagy terhes
2020. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem várok semmmit.Csináltam tesztet tegnap,de negatív volt.Ráadasul az még csak a 11.dpo volt.A kérdést azért írtam ki,hogy a későbbiekben aki hasonlóan jár(ilyesmi kérdést szinte nem is találtam) találjon rá példát.Fogok még írni,nálam mi történt.Tesztelni nem tudtam ma és nem is akartam,mert megjött kora reggel.Viszont mostanra megszünt.
2020. aug. 25. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi, egyszerűen ez egy ilyen ciklus volt. Elöfordul néha, hogy hamarabb vagy később jön meg.
2020. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Vérzés volt. Nem vagy terhes.
2020. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha sűrűn van ilyen rossz ciklusod, egy hormonvizsgálat, ultrahang nem ártana.
2020. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen kérdés nem volt, de így járt egy nő a minap, neki is hamarabb jött meg 4-5 nappal. Kevés vérzéssel. Nem volt terhes.


Ez olyankor fordulhat elő, ha nem volt ovu, alacsony a progi. És mivel hamarabb jön meg nem is olyan vastag a méhnyálkahártya így nincs is annyi vér. Alkalmanként belefér, ha többször fordul elő egymás után érdemes hormonsort nézetni.


Egyébként, ha babát terveztek tesztelj egyet az eredeti nem várt napján és akkor kiderül. Itt a gyakorin ugye csak a problémákkal írnak, így hiába tűnik úgy, hogy vérzés mellett terhesség van gyakran, hát az nem gyakori. Igen csak ritka. De egy teszt a megnyugtatásodra nem árt.


Minden jót!

2020. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A kérdésemben írtam,hogy mindig halál pontos 27 napos a ciklusom.Ezért is döbbentem meg.Ha nem lesz több vérzés,csak marad ez a fél nap akkor pénteken tesztet azért csinálok.Biztos ami biztos.
2020. aug. 25. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt gondolom, hogy nem vagy terhes, de ettől függetlenül megy a drukk, hogy pozitív legyen az a teszt!!!
2020. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!