Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ilyen esetben?

Mi történik ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Mi történik ha valaki fogamzásgátlót szed, de 2-3-4 hónapig megszakítás nélkül szedi folyamatosan? Szóval szedi 28 napig aztán rögtön elkezdi a másik levelet a fehér tabletták nélkül?
2020. szept. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van,hogy nem jön meg a menstruaciója. Így szokták késleltetni sokan pl amikor nyaralni mennek vagy valami. De mondjuk ilyen sok idő szerintem nem kicsit felborítja ott a dolgokat
2020. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gallyra vágja a hormonháztartást. Nem véletlen, hogy szünetet kell hagyni
2020. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
2 egymást követő hónapban hibátlanul működött nálam. Egyszer megpróbáltam a 3. hónapot is végig szedni, mert pont úgy jött ki nyaralások miatt. Az már sok volt, ott már volt közte váratlan időpontokban egy kis vérzés. Utána mikor visszaálltam normálisan szedni, semmi gond nem volt.
2020. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az endometriózist így kezelik, megszakítás nélkül kell szedni a fogamzásgátlót és akkor nem vastagszik a méhnyálkahártya és nincs az a kegyetlen fájdalom. 3as voltam.
2020. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!