Terhes lehetek???!

Figyelt kérdés
Hétfőn lenne a nem várt. Egy hete teszteltem nagyon halvány pozitívat. Azután 2x negatívat. Egy hete kb. görcsölgetek, és vizes szerű folyásom volt a mai napig ami ezelőtt sosem. Ma pedig annyira éreztem, hogy jön valami, hogy tampont helyeztem fel azon barnás folyás, majd estére kis barnás rózsaszínes folyás. Fehérneműn semmi nyom, törlésnél szintén semmi. Egy hete mindjárt meg jön érzésem van, kb. 10-20 percenként nézegetem, hogy van e már valami de semmi! Mellé társul az étvágytalanság ami ezelőtt nem volt, 2 napja enyhe szédülés és hőhullámok. 14 év alatt ilyet menzesz előtt sosem tapasztaltam!Ma vagyok a 10-11. dpon. Lehetséges hogy baba??

2020. okt. 11. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2020. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. A mellem is duzzattabnak érzem, és a bimbó körül jóval sötetétebb színe lett!
2020. okt. 11. 00:46
 3/21 A kérdező kommentje:
És gyötör a derékfájás. Aluszékonyság,lustaság, megkívánok valami kaját azután nem kell..
2020. okt. 11. 00:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete nem lehetett pozitív, még be sem fejeződhet a beágyazódás ennyi idő alatt. Lehetsz terhes, de az, hogy mindenféle terhes tünetet beképzelsz magadnak, ami hetek múlva esedékes semmi értelme. 11. dpo-n 10-es teszttel megpróbálhatsz tesztelni, már van értelme.
2020. okt. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld nekem is vizes folyásom van, kiderült hogy gyulladás. Nincs tünet terhesség előtt, csak vagytok ti akik mindent beleakartok képzelni annyira terhesek akartok lenni. Jöhet a lepontozás party!! 🤪
2020. okt. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba lett volna nemvárt elött 1 héttel pozitív a teszted? Mint írták, az még a beágyazódás szakasza, esélytelen, hogy kimutassa teszt, ha esetlegesen is terhes lennél.

A vizes folyás lehet kb bármitől. Fertőzés, gyulladás...

Az étvágytalanság pont nem tünet. A többi pedig a mesi előjele (is lehet),ami valószínűbb

2020. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt egy héttel lehetetlen a pozitív teszt! Leghamarabb az ovu utáni 10. napon mutathat a teszt bármit is. Nekem pl csak a 12. napon mutatta az első halvány pozitívat. Csak ez után jöttek a tünetek eleinte hirtelen jövő farkas éhség, akár éjszaka közén is. Az 5. hét végén mellfájdalom és folyamatos émelygés, hányás...
2020. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ilyen korán ezek nem terhestünetek. De amíg nem jön meg rendesen a vérzés, addig terhesség is lehet a pakliban.
2020. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egy hónapja volt aktus.. de ma pecsételő vérzésem van, ami egyáltalan nem megszokott nem menzesz jellegű mert alig alig jön.
2020. okt. 11. 15:52
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Látszik mennyire vagy képbe a biológiával, a testeddel, már bocsi....

Az mond valamit, hogy peteérés, ovuláció, beágyazódás, ilyesmik? Hogy mi mikor történik és mi a szerepe?

2020. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!