Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy eddig kitolód...

Lehetséges, hogy eddig kitolódott az ovum?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 32-35 naposak a ciklusaim. Ma kellett volna, hogy megjöjjön. A felsőt jóstesztnek használtam, ami mára erősödött, az alsó negatív pedig egy 25-ös HCG teszt.


[link]



2020. okt. 12. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő negatív. Se ovud nincs se terhesség (egyelőre).
2020. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz! 😊 Csak azért gondoltam, hogy kitolódhatott az ovu, mert az elmúlt napokban az LH-t többször használtam jóstesznek, és még ennyire sem jelent meg rajta a csík és egyoldai fájdalmam is van, ami akkor szokott lenni.
2020. okt. 12. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Amikor ovud van akkor van képed hogy milyen erős a teszt? Lehet nem volt még ovud ebben a ciklusban.
2020. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs róla képem, de ennél erősebb, majdnem a kontrollcsíkkal egyforma szokott lenni. Ebben a hónapban viszont nem tudtam figyelni, mert amikor naptár szerint lett volna (27-28.), pont elutaztunk és nem vittem magammal a teszteket.
2020. okt. 12. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:
De biztos, hogy van ovud? Volt uh-val követve? Mert ez a teszt szépen mutatja, nekem le szokott ugrani a csík, sokkal erősebb mint a kontroll. Ez egy 25ös érzékeny teszt.
2020. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkozunk régóta, ezért nem volt uh-val követve, viszont szoktam érezni és a teszt is kimutatja, ha figyelem, akkor szépen szokott erősödni. Az is fura, hogy ovu után majd leszakad a mellem minden hónapban, most pedig semmi, csak a derekam fáj. A hőm is fent van, több, mint egy hete 37 fölött.
2020. okt. 12. 11:56
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A25os teszt nem érzékeny teszt....es avval elkapni az lh csucsot,kezdőnek sokkal nehezebb, mert meg a 10es elore jelzu azzal,higy erosodik fokozatosan,addig a 25os,egyszercsak pozi lesz kb 3 oran keresztul. Errol marha könnyű lecsuszni ha az ember nem ismeru annyira a testet
2020. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt peteérésem, erősödött az lh teszt, de full pozitív sosem volt. Az hogy erősödik, meg fájdalmat érzel, nem egyenlő azzal hogy meg is reped a tüsző.
2020. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez igy van 8as
2020. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat. 😊 Még nagyon az elején vagyok, tehát lehet, hogy én hibáztam a tesztekkel, de akkor mostantól mindenképp oda fogok figyelni ezekre.
2020. okt. 12. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!